Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

rado99

Използване на Pirelli DRG-124G като рутер

Препоръчан отговор

Здравейте, мога ли да използвам гореспоменатия модем, предоставен ми от Виваком, като рутер за LAN връзка, а не по телефонна линия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има доста изписано по темата , доста УСПЕЛИ :) но на приказки . Лично съм си играл с тези боклуци и няма резултат . Особено когато се клонира мак адреса , рутера забива и само хардуерен ресет го възстановява .

Не се занимавай :no-no:

http://www.kaldata.com/forums/topic/153575-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BC-btc-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BC-zxdsl-531b-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BA%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B5%D1%80-%D0%BA%D1%8A%D0%BC/?hl=%2Bpirelli+%2Bdrg-124g#entry2425641

http://www.kaldata.com/forums/topic/195497-pirelli-drg-a124g/?hl=%2Bpirelli+%2Bdrg-124g

Google

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е един от лан портовете, мисля, че беше 1-ви да се асоциира, като ван, но имам два такива, и впреки, че ги разчекнах от бъзикане, не успях да получа интернет от моя доставчик. Накрая достигнах до заключението, че ако ИП адреса е реален не се постига свързаност с интернет. Ако някой знае как да се постигне това да сподели. Иначе рутера си бачка, като повторител без проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ви за бързите отговори и изглежда че ще се простя толкова с 30лв. за Wi-Fi рутер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.