Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден на всички, имам следния проблем.Докато си браузвам из мозилата  при рандом сайт се получава следния дефект( прикачените снимки ) .Някои от буквите са ми с уедрен шрифт , други се губят половината. След рефреш или браузване на страницата по- нагоре/надолу някои от нещатата се оправят за сметка на други.Същото се случва както във ФБ така и в калдатата , дир.бг или кой да е сайт.Моля за помощ. Това се случи след като преинсталирах компа( уж за по-добро .. не го бях преинсталвал повече от 3-4г.) . Всичките драйвери са най-новите от сайтовете на ати/гигабайт.Имам инсталиран Windows 7 Ult Sp1 x86 EN April 2013 Integrated , дх 11 , нетфреймвърк 4.5 файнъл ,последния драйвер за видео картата както и последния каталист.

Моля помогнете ;)

post-339932-0-16485700-1373961223_thumb.

post-339932-0-56932900-1373961227_thumb.

Редактирано от chuekit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под 'Mozilla' 'Firefox' ли трябва да се разбира и ако да, случайно да е включено хардуерното ускорение на браузъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под 'Mozilla' 'Firefox' ли трябва да се разбира и ако да, случайно да е включено хардуерното ускорение на браузъра?

Firefox  e  да , нищо не съм пускал , всичко е по дефоулт.(от къде да проверя дали е ? ) :П

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Firefox  e  да , нищо не съм пускал , всичко е по дефоулт.(от къде да проверя дали е ? ) :П

http://support.mozilla.org/en-US/kb/forum-response-disable-hardware-acceleration

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря  за помоща !Ит въркс ;)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.