Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тук демонстрирам новата GTX760, която въпреки по-слабия процесор е на ниво и е отличен избор за цената си. GTX_760_1600x1200.html HD 7950_1600x1200.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли шумничка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не е ли шумничка?

Не забелязах до като върви теста. В събота ще я качвам на моята машинка, тогава ще си поиграя повече и по-дълго. Това са първи впечатления и шум не се чува... Редактирано от pataran (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си поиграеш малко с нея, ще пуснеш един пост нали ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си поиграеш малко с нея, ще пуснеш един пост нали ? :)

Ще....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Людмиле, можеш ли да дадеш мнение за комбинацията GTX 760+460 в SLI, дали ще има ефект. Захранването ми е "кило", така че не е проблем тока...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да работят в такъв режим ?!. Съвместно да, за различен тип операции, примерно едната, за да смята физиката. Но да тръгнат в Sli ги делят ... поколения :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да работят в такъв режим ?!. Съвместно да, за различен тип операции, примерно едната, за да смята физиката. Но да тръгнат в Sli ги делят ... поколения :)

Нямам опит в подобни начинания, но ми беше интересно какъв би бил ефекта. Не съм геймър, но обичам нещата да са на ниво. В крайна сметка, ако няма особен ефект, Соника ще го ориентирам към пазара...

Редактирано от pataran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам опит в подобни начинания, но ми беше интересно какъв би бил ефекта. Не съм геймър, но обичам нещата да са на ниво. В крайна сметка, ако няма особен ефект, Соника ще го ориентирам към пазара...

Ами не съм 100% сигурен, така че не пречи да сложиш моста, пък ако става ще тръгне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То картите наистина са на светлинни години една от друга та аз лично не виждам смисъл, но от опит глава не боли! Тъкмо ще постнете малко резултати да видим ефекта(ако има такъв) :D!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То картите наистина са на светлинни години една от друга та аз лично не виждам смисъл, но от опит глава не боли! Тъкмо ще постнете малко резултати да видим ефекта(ако има такъв) :D!

Експеримента съм го намислил за съботния ден, че след работа не ми се занимава с "железа"....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Експеримента съм го намислил за съботния ден, че след работа не ми се занимава с "железа"....

Значи има време да претърсиш нета, за евентуални опити от разни любители и професионалисти на тази тема :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Людмиле, можеш ли да дадеш мнение за комбинацията GTX 760+460 в SLI, дали ще има ефект. Захранването ми е "кило", така че не е проблем тока...?

SLI with different cards Aз обаче съм скептично настроен към практическите резултати от експеримента и не мисля, че ще има подобрение в производителността, ако изобщо тръгнат двете карти в някакъв SLI режим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SLI with different cards Aз обаче съм скептично настроен към практическите резултати от експеримента и не мисля, че ще има подобрение в производителността, ако изобщо тръгнат двете карти в някакъв SLI режим.

Четох го този линк още вчера, също съм скептичен, но все пак ще пробвам... може пък да открия топлата вода...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успех, тогава! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.