Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

martoivan0v

Проблем с вируси

Препоръчан отговор

Здравейте,

Занимавам се с един сървър и покрай файловете, теглени от интернет за него, съм изтеглил и някои вируси.
Имам си MBAM, Hijack Hunter. Първоначално ги изтрих, след това те пак се появиха. И така реших да ги оставя под карантина в антивирусната ми за няколко дена, докато приключа работата си. И така от 78-12 станаха 248 :D Моля ако някой знае как да реша проблема, да сподели :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Занимавам се с един сървър и покрай файловете, теглени от интернет за него, съм изтеглил и някои вируси.

Имам си MBAM, Hijack Hunter. Първоначално ги изтрих, след това те пак се появиха. И така реших да ги оставя под карантина в антивирусната ми за няколко дена, докато приключа работата си. И така от 78-12 станаха 248 :D Моля ако някой знае как да реша проблема, да сподели :)

Публикувано изображение

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега? Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.