Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам следния проблем с телефона 

като го пусна и екрана ми светва целия в бяло и така си стои.Като натисна силно в левия долен ъгъл на дисплея и си светва и си работи като нов,но като пусна и бак се скапва.

Може ли да ми кажете къде е проблема и ако е от лентов кабел може ли да се намери от друг модел понеже моя телефон е една реплика на VERTU която беше ограничена версия и сега резервни части никога не може да се намерят :(

Ще съм много благодарен за всякаква помощ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление така стоят нещата с репликите. Съвета ми е да не си купувате повече такива ментаци, и няма да имате проблеми.

Успех !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи като този телефон друг просто няма, самия модел е с уникален дизайн и точно за това искам да го оправя така че ако може да споделите решение, всеки казва че репликите не стават, а с този телефон изкарах повече от оригиналните нокии :D

Ползвам си и оригинални телефони 2 дори,но този е с уникален дизайн и вече не се продава и точно за това искам да го оправя сега и да искам не мога да си намеря отново такъв :)

Редактирано от danko6 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирише ми на прекъснат интерфейс към дисплея - работи захранването на дисплея и подсветката му, но когато не му се подава информация, си свети в бяло. Един мой Siemens правеше такива проблеми, но го бях ползвал може би 2-3 години преди да започне да ги прави. Та някой техник ако се навие да се занимава, може и да успее да го оправи, но няма никаква гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То всичко си му работи но само че трябва да натискам единия ягъл и в момента в който го натисна силно и си почва от светене в бяло да бачка както си трябва и всичко си му е на 6,някъде като го натисна дисплея в ъгъла и той прави контакт като го пусна и пак спира не е до софт според мен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То всичко си му работи но само че трябва да натискам единия ягъл и в момента в който го натисна силно и си почва от светене в бяло да бачка както си трябва и всичко си му е на 6,някъде като го натисна дисплея в ъгъла и той прави контакт като го пусна и пак спира не е до софт според мен :)

Tи си разбрал проблема!Тук от дистанция,няма да ти оправят телефона.По добре иди при техник,да го разглоби внимателно и установи точно къде не контактува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто питах за мнения, че тези в моя град като чуят че е реплика и искат да го оставя за по 2 седмици само да видят какво му е на ден по едно болче да развиват пак за 1 седмица ще го отворят, но тук просто не си дават зор :X

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.