Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

warri0r

Път до Морените (Витоша)

Препоръчан отговор

Здравейте,

Много искам да ида до Морените на Витоша, но нямам представа как да стига до там. Някой от вас ходил ли е? Знаете ли как да стигна до там с кола? 

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Много искам да ида до Морените на Витоша, но нямам представа как да стига до там. Някой от вас ходил ли е? Знаете ли как да стигна до там с кола? 

Благодаря предварително.

Най-добре е да намериш човек, който е пътувал до там и да отидеш с него. Така ще научиш пътя и няма опасност да сбъркаш пътя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, ако идваш от София по посока към Перник след бензиностанцията на Shell в с.Драгичево има сфетофар на него завиваш наляво към с.Рударци, минаваш през селото само направо няма да се отклоняваш и продалжаваш за с.Кладница, минаваш през селото и продалжаваш доакто стигнеш хижа Силимица. От хижата нагоре почват Морените, ходил съм няколко пъти много е красив там. Приятна разходка ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, ако идваш от София по посока към Перник след бензиностанцията на Shell в с.Драгичево има сфетофар на него завиваш наляво към с.Рударци, минаваш през селото само направо няма да се отклоняваш и продалжаваш за с.Кладница, минаваш през селото и продалжаваш доакто стигнеш хижа Силимица. От хижата нагоре почват Морените, ходил съм няколко пъти много е красив там. Приятна разходка ...

Ако приемем, че е с кола... Аз си мисля, че иска да се качи пеша. Ако може да борави с карта - взима си една и тръгва. Ако не - да намери някой, който знае пътя и да се разходят заедно. п.с. Има и трети вариант - да подхване по маркировката. Витоша не е никак "псута", все ще може и да попита за пътя, но това все пак крие своят риск!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих мястото на картата. Предполагах, че е по-близо до града, но мисля, че си заслужава да се отиде. Информацията ти беше много точна, благодаря за което :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.