Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам стар компютър който се ползва само за интернет,изгоря ми двд-то и сега не ми се дават пари за ново защото струва повече от компютъра.Преди съм преинсталирал с даемон-а и знам че става но,сега при press any key to boot ,следва рестарт и нататък нищо,седят си две операционни системи. Да не е нещо от настройките на даемон-а. Ако има значение,уиндоус-а е XP,щайгата 1.8гхр 512рам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как си го представяш демон тулса на старата операционна система да е активен след рестарта, за да се продължи с инсталацията? Аз не си го представям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам стар компютър който се ползва само за интернет,изгоря ми двд-то и сега не ми се дават пари за ново защото струва повече от компютъра.Преди съм преинсталирал с даемон-а и знам че става но,сега при press any key to boot ,следва рестарт и нататък нищо,седят си две операционни системи.

Да не е нещо от настройките на даемон-а.

Ако има значение,уиндоус-а е XP,щайгата 1.8гхр 512рам

Операционна система НИКОГА не е възможно да се инсталира от виртуални устройства, защото те не са истински. Ако е възможно опитайте от флашка Редактирано от Tenda (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми не знам,аз вече се оправих,вие си продължавайте да викате че не може, всичко добро на специалистите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което си направил не е преинсталация а е копиране(презаписване) на някой Windows файлове отново. Нищо чудно скоро пак да преинсталираш през виртуално ЦД/ДВД.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте мога ли да инсталирам Windows с Daemon Tools?Свалям iso image и го пускам с Daemon Tools.Ще може ли да се инсталира така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави чиста инсталация от диск или флаш памет.Не се занимавай с тези глупости.

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще допълня колегата.Силно непрепоръчително е да инсталирате от виртуален диск.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам ви може ли и дали се инсталира.А не от какво да го инсталирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам ви може ли и дали се инсталира.А не от какво да го инсталирам.

Не не може да се инсталира понеже Dаemon Tools ти е направил виртуален диск при стартирана Windows ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да можеш да форматираш дяла на който ще инсталираш Windows-а.Ако сега имаш инсталиран Windows, и направиш инсталация с Daemon Tools, ще стане голямо мазало.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок,няма да може.Все пак благодаря за отговорите! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок,няма да може.Все пак благодаря за отговорите! :)

МОЖЕ !

Инсталирал съм виста и уин7 през ХР . Всеки уин на самостоятелен дял от диска. Инсталират се като втора ОС. Не си правят 100МВ дял!

И трите ОС бяха х64.

Ползвал съм ХР и виста, ХР и 7-ца и виста и 7-ца. Трите заедно не съм ползвал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сега правя това в момента.
Инсталирам Win 7 - със програмата DTools.

преди 1 минута, chetkata написа:

Аз сега правя това в момента.
Инсталирам Win 7 - със програмата DTools.
Компютъра се рестартира.........

http://www.onlinepchelp.org/useful/88-windows-7-via-daemon-tools.html

Редактирано от chetkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎20‎.‎7‎.‎2013‎ г. в 19:17, onogondur написа:

Ще допълня колегата.Силно непрепоръчително е да инсталирате от виртуален диск.

Освен, ако не се ползват специални техники на инсталиране. А по-добрият вариант е да се направи едно дялче около 5 GB и на него да се копира съдържанието на iso файла, да се направят промени в BCD и да се рестартира. При новото зареждане ще видите втори ред в менюто за стартиране на ОС. Избирате него и инсталацията тръгва да се зарежда. По-подробно за тази техника, тук:

И по описания начин с монтиране на iso файла Windows се инсталира върху стария дял, като преименува старата папка на Windows на Windows.old. настава мазало с инсталираните програми. Или ако при стартиране на инсталатора не се зададе да направи inplace upgrade (надстройка на място).
За Windows 8/8.1/10 даже не е необходим Daemon, защото iso файловете автоматично се монтират.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.07.2011 г. в 20:26, 7980-0Asus9076899 написа:

Операционна система НИКОГА не е възможно да се инсталира от виртуални устройства, защото те не са истински. Ако е възможно опитайте от флашка

Ако реално съществуващ твърд диск не е истински,то и виртуалният може да се каже,че не е......................но  твърдите дискове си ги има и са си истински!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден От известно време (2-3месеца)забелязвам в Event Viewer където е отметката Error ми излиза едно - Schannel : The following fatal alert was received: 40. Търсил съм из разни форуми да опитам да разбера за кво иде реч от какво се получава този error но като цяло не намерих нищо което да ми е от полза И за това мисля,че е време да се обърна за запитване към вас ако някой тук знае нещо да сподели
    • от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от Божидар Борисов
      Здравейте! Набелязал съм си няколко модела коли, бюджетът ми е 6000. Търся нещо малко по "спортно" колкото може да се кажа за кола с толкова малък бюджет.
      Не търся икономия чак толкова много нещо до 150-160 коня е екстра, относно поддръжката, знам че алфа мазда тойота не са евтини за поддръжка и съм подготвен за по-сериозни ремонти ако се налага.
      1) Тойота Селика -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525286722183727
      2) Алфа Ромео ГТ -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522848759800714
      3) Алфа Ромео 159 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526411649930274
      4) Мазда 6 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526029658355431&slink=7cbl2z
      Най-много ми допада тойотата но гледам че стоят от 1-2 месеца повечето от тези и се замислям ? Какви са вашите мнения.
    • от Rafaela_k
      Здравейте, 
      Много търсих, но не намерих подходяща тема в която да задам въпроса си. Реших, че ще е добре, да има тема в която да се търси помощ при инсталирането и деинсталирането на различни програми. 
      Моят въпрос е свързан с една програма, която без да искам преди повече от месец качих на служебен лаптоп. 
      Програмата се казва McAfee Safe Connect, марката на лаптопа (ако има значение) е Fujitsu.
      Проблемите ми са следните - понеже инцидентно качих тази програма,  после в паниката си реших да я изтрия. Понеже го правих под носа на шефката (която не разбра и все още не знае за тази ми беля), набързо реших, че трябва да я изтрия от декстопа и от програмният списък в Старт менюто.  Не знам какво съм изтрила и какво не, но малко по-късно, се сетих за стандартното триене от Контролният Панел. Само, че когато дадох изтриване на програмата, ми се появи, а и все още ми появява, следното съобщение:
      "There is a problem, with this Windows Installer package. A program required for this install to complete could not be run. Contact your support personnel or package vendar."
      За да ми е "по-готино" сега всеки ден след включване на лаптопа ми се изписва пък следното съобщение от МcAfee Safe Connect:
      " McAFee Safe Connect has stopped working.
      - Check online for a solution later and close the program.
      - Close the program.
      Problem signature."
      Проблемът ми става особено голям, защото следващата седмица ще изляза в отпуска и шефката ще застане на моето място. Напоследък е особено заядлива и не ми се иска да разбере за този проблем. 
      Може ли да ми помогнете със съвети?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.