Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам стар компютър който се ползва само за интернет,изгоря ми двд-то и сега не ми се дават пари за ново защото струва повече от компютъра.Преди съм преинсталирал с даемон-а и знам че става но,сега при press any key to boot ,следва рестарт и нататък нищо,седят си две операционни системи. Да не е нещо от настройките на даемон-а. Ако има значение,уиндоус-а е XP,щайгата 1.8гхр 512рам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как си го представяш демон тулса на старата операционна система да е активен след рестарта, за да се продължи с инсталацията? Аз не си го представям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз нещо такова си мислих,но преди съм го правил,не един път

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Имам стар компютър който се ползва само за интернет,изгоря ми двд-то и сега не ми се дават пари за ново защото струва повече от компютъра.Преди съм преинсталирал с даемон-а и знам че става но,сега при press any key to boot ,следва рестарт и нататък нищо,седят си две операционни системи.

Да не е нещо от настройките на даемон-а.

Ако има значение,уиндоус-а е XP,щайгата 1.8гхр 512рам

Операционна система НИКОГА не е възможно да се инсталира от виртуални устройства, защото те не са истински. Ако е възможно опитайте от флашка Редактирано от Tenda (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми не знам,аз вече се оправих,вие си продължавайте да викате че не може, всичко добро на специалистите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което си направил не е преинсталация а е копиране(презаписване) на някой Windows файлове отново. Нищо чудно скоро пак да преинсталираш през виртуално ЦД/ДВД.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте мога ли да инсталирам Windows с Daemon Tools?Свалям iso image и го пускам с Daemon Tools.Ще може ли да се инсталира така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Прави чиста инсталация от диск или флаш памет.Не се занимавай с тези глупости.

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще допълня колегата.Силно непрепоръчително е да инсталирате от виртуален диск.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам ви може ли и дали се инсталира.А не от какво да го инсталирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам ви може ли и дали се инсталира.А не от какво да го инсталирам.

Не не може да се инсталира понеже Dаemon Tools ти е направил виртуален диск при стартирана Windows ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да можеш да форматираш дяла на който ще инсталираш Windows-а.Ако сега имаш инсталиран Windows, и направиш инсталация с Daemon Tools, ще стане голямо мазало.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок,няма да може.Все пак благодаря за отговорите! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок,няма да може.Все пак благодаря за отговорите! :)

МОЖЕ !

Инсталирал съм виста и уин7 през ХР . Всеки уин на самостоятелен дял от диска. Инсталират се като втора ОС. Не си правят 100МВ дял!

И трите ОС бяха х64.

Ползвал съм ХР и виста, ХР и 7-ца и виста и 7-ца. Трите заедно не съм ползвал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сега правя това в момента.
Инсталирам Win 7 - със програмата DTools.

преди 1 минута, chetkata написа:

Аз сега правя това в момента.
Инсталирам Win 7 - със програмата DTools.
Компютъра се рестартира.........

http://www.onlinepchelp.org/useful/88-windows-7-via-daemon-tools.html

Редактирано от chetkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎20‎.‎7‎.‎2013‎ г. в 19:17, onogondur написа:

Ще допълня колегата.Силно непрепоръчително е да инсталирате от виртуален диск.

Освен, ако не се ползват специални техники на инсталиране. А по-добрият вариант е да се направи едно дялче около 5 GB и на него да се копира съдържанието на iso файла, да се направят промени в BCD и да се рестартира. При новото зареждане ще видите втори ред в менюто за стартиране на ОС. Избирате него и инсталацията тръгва да се зарежда. По-подробно за тази техника, тук:

И по описания начин с монтиране на iso файла Windows се инсталира върху стария дял, като преименува старата папка на Windows на Windows.old. настава мазало с инсталираните програми. Или ако при стартиране на инсталатора не се зададе да направи inplace upgrade (надстройка на място).
За Windows 8/8.1/10 даже не е необходим Daemon, защото iso файловете автоматично се монтират.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.07.2011 г. в 20:26, 7980-0Asus9076899 написа:

Операционна система НИКОГА не е възможно да се инсталира от виртуални устройства, защото те не са истински. Ако е възможно опитайте от флашка

Ако реално съществуващ твърд диск не е истински,то и виртуалният може да се каже,че не е......................но  твърдите дискове си ги има и са си истински!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от danaill55
      Здравейте, компютъра ми е Asus и след като го пуснах ми заби, чаках известно време и ми излезе това "Error reading partition table drive 01 sector 0, какво е и какво трябва да правя?
    • от daima
      Не знам. Кое бихте ми препоръчали ? Игри ще играя на него. Имам онзи от замунда ,дето има всички версии в едно,затова питам.минавам на 8.1,щото като съм на 7 ме човърка да го направя на класик тема за уж повече фпс . Инсталирах вируталната машина с windows core ,ама разликата не се вижда ,  B гоогле няма почти нищо, а аз не съм специалист . Може ли да ми обясните по-подробно  това CORE ? компа има вируси и искам да го преинсталирам,също е напрашен.Ще го  карам без актуализации
    • от excuse-me-what-the-f
      Здравейте, търся си драйвери за волана, които баща ми ми купи преди много време.
      Помня, че играх Need for speed underground или underground 2 на предишния ми компютър, които е с windows xp.
      На новия ми компютър, с windows 10 x64 си инсталирах nfs hot pursit, но волана не работи, не мога да завивам с него. Влизам в настройките на играта и си задавам кое копче за какво да ми е - спирачка, ръчна спирачка, газта и nitro-то. Добре, ама като трябва да задам, че искам завиването наляво/надясно да се извършва с волана играта просто не засича движението на самото устройство.
      Сетих се, че когато го set-up-вахме за първи път, един човек, които явно ни помагаше да го инсталираме, каза "Вече има драйвери, момчето може да си играе най-нормално с кормилото" или нещо такова. 

Тогава осъзнах, че ми трябва моделът и марката, за да изровя това което ми е нужно, но нито пазим кутията, нито някъде по самия волан е написан моделът или марката. Има само USB universal serial bus и прословутите "Made in China" надписи ... -.-
      Моля, помогнете ми да си намеря драйверите, или поне да го накарам да работи, защото знам, че преди бачкаше. Опитах се да калибрирам от настройките няколко пъти, но не ми се получи. Noob-ска работа.
      https://files.fm/f/n9vqwjrt
    • от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.