Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така имам проблем с нещо наречено YoontoDesktop.
Проблемът е следния... Преди околу 2 седмици и повече бях трил неща от компютара и май истрих папка YoontoDesktop, но не съм сигурен.
Сега като вляза в My Computer/:C/Program Files имам папка Yoonto вътре в нея има 5 файла Optchrome, sqlite3, Y2Desctop.Updater, YoontoIEClient.dll и YoontoLayers.crx когато стартирам Y2Desctop.Updater ми изписва Dont,Send а в него пише Y2Desktop.Updater has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.

Please tell microsoft about this problem.

Същото излиза и когато се опитам да вкл. играта Need for Speed World. 

Съжалявам обърках заглавието (YoontoDesktop)  :)

Незнаех в предишната тема какъв е проблема затова я постнах в хардуерните въпроси.

Надявам се това да е мястото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли линк за теглене защото в нета намирам съвсем други неща...

http://zorfaalam.wordpress.com/2013/05/14/remove-yontoodesktop-exe-how-to-remove-yontoodesktop-exe/ Това е... май е по-добре без тази програма макар, че немога да играя някой игри без нея, но до колкото си превеждам от анг. тази програма ми премахва Internet Security и ми прави интернета по-бавен...

ВЯРНО ЛИ Е>>?

Все пак, ако може дайте линк за сваляне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега го погледнах това животно. Оказа се троянец adware. Я сканирай за тая гадинка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да я сканирам таз програмка като я нямам :D ?

да кажа, че преди да ми изписва това за Yoontodesktop ми изписваше при стартирането на компютара или отварянето на играта (Need for speed World) изписваше нещо за мисля, че :C/WINDOWS/Microsoft.NET/Framework/v2.0.50727/mscorwks.dll could not be loaded нещо такова. След това изтеглих Framework v2.0.50727 от интернет и почна пък това с YoontoDesktop

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега го погледнах това животно. Оказа се троянец adware. Я сканирай за тая гадинка.

И аз го имам това , ако изтегля Spyhuntera от онзи сайт дали найстина ще помогне ? Или мисля първо да напиша една тема в HJT ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да оправя проблема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да оправя проблема ?

Следвайте инструкциите и стъпките от тази тема

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Премахнало се е като съм сканирал с Malwarebyte Anti Malwares :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе хора тук в България да не сме Индианци ?

Аз пиша, че немога да стартирам нещо наречено YoontoDesktop защото когато си пусна играта Need for speed world или Y2Desktop.Updater ми изписва грешка.. :X Моля, ако някой може да помогне 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе хора тук в България да не сме Индианци ?

Аз пиша, че немога да стартирам нещо наречено YoontoDesktop защото когато си пусна играта Need for speed world или Y2Desktop.Updater ми изписва грешка.. :X Моля, ако някой може да помогне 

YoontoDesktop е Malware..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи проблемът ми е следният...

Веднъж когато вкл. компа ми излезе прозорче а в него пишеше My Computer/:C/WINDOWS/Microsoft.NET/Framework/v2.0.50727/mscowks.dll could not be loaded и когато опитах да пусна Need for speed World същото стана пак това прозорче се показа и пак същия проблем.

След 1,2 дни се сетих, че мога да изтегля тази папка Framework v2.0.50727 от интернет и го направих след това стартирах Need for Speed World и ми изписа NFSW Launcher has encountered a problem and need to close. We are sorry for the inconvenience.

А. когато стартирам Y2Desktop.Updater ми изписва същото самоче вместо NFSW ми изписва Y2Desktop.Updater.

И немога да стартирам проклетата игра може ли ПОМОЩ.

Нов напредък..

Значи приятел ми прати файла mscorwks.dll сложих го и като стартирах играта ми изписа GameLauncher.exe - Fatal ... като заглавие от долу пише CLR error: 80004005. The program will now terminate.

Писах в интернет за грешката която ми излиза http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20120120182723AA2GJIx

Свалих това което ми трябва и когато реших да го инстал исписа Setup has detected this computer

does not meet requirements to complete this operation. The following issues must be resolved before you can proceed и под него >>Blocking Issues:

You must install the 32-bit Windows Imaging Component (WIC) before you run Setup. Please visit the <A HREF="http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=162643&clcid=0x409">Microsoft Download Center</A> to install WIC, and then rerun Setup.
Когато изтеглих и инсталирах програмата която беше към линка ми изписа ??????? Windows xp ???????? 
И пак същото си остана.
Искам линк за сваляне на това Microsoft.Net/Framework и моля, ако съм сложил нещо, което нетрябва като реклама, нещо неправилно или някакъв друг проблем темата да не бъде истривана или заключвана.

МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ, ЧЕ МИ СЕ ИГРАЕ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.