Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да се уверя, че наистина няма дистанционно за tv Samsung UE46D6500 , Bulsatcom и YAMAHA natural sound AV receiver RX-V371 , защото е много досадно да ги търсиш :D .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия боклуци

Bulsatcom и YAMAHA natural sound AV receiver RX-V371 , защото е много досадно да ги търсиш

ще трябва да търсиш по особено дистанционно ;) което се обучава :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте,

искам да се уверя, че наистина няма дистанционно за tv Samsung UE46D6500 , Bulsatcom и YAMAHA natural sound AV receiver RX-V371 , защото е много досадно да ги търсиш :D .

За тия боклуци

ще трябва да търсиш по особено дистанционно ;) което се обучава :D

Кое било боклук...?!? Sorry, мислех че говореше за Samsung.;-)

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От всичките горе постове, нищо не разбрах. :-D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От всичките горе постове, нищо не разбрах. :-D

@techmaniac и @jonov са ти отговорили най изчерпателно,но проблема си е твой.Вземи почети малко и ще разбереш кое какво е и как работи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Viiipeer колега , айде сега , няма да се обиждаме на самсунг ;) Автора , трябва ти за такива измислени приемници като на булсат , виваком и др . обучаемо дистанционно , аз специално съм си играл с едно на виваком и дистанционно от лидъл :) иначе колегата преди мен ти е казал - почети малко .

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опит с него, поне с булстат? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със булсат - не , но със виваком всеки един бутон се обучава :) мъка .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има книжка със него , доста четене падна и опити :) бутоните се обучават един по един като двете дистанционни се слагат едно с/у друго , на оригиналното се натиска бутон който искаш да се запамети а на другото след като го разчете се запаметява . Не всеки път се получава и операцията се повтаря , ако трябва - многократно  :D Играл съм си от спортна злоба  :) с часове , веднага го подхвърлих и сега седи във шкафа - продължих си по стария метод с 2 дист .

До колкото знам от друго място - този модел не се справя с климатици .

ПП. Иначе има подсветка , което е един +

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Като напишеш откъде си може и по-конкретно.

Има едни такива програмируеми, поддържат 4 различни произволни устройства и са читави. Забрави за всякакви биташко-китайски по 2 за лев, не поддържат цитираните устройства.

Сега видях че си ги изкопал. Производителят е в Сливен, търгуват се почти навсякиде. Аз работя с IR програмируемите http://shop.pacostar.com/category/29/ir-programiruemi-distantsionni.html
Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих си точно от paco star , но това :http://shop.pacostar.com/product/64/prc8460-usb-programiruemo-distantsionno-upravlenie.html Много съм доволен, програмира се много лесно, 3 устройства за има няма 1-2 часа ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих си точно от paco star , но това :http://shop.pacostar.com/product/64/prc8460-usb-programiruemo-distantsionno-upravlenie.html Много съм доволен, програмира се много лесно, 3 устройства за има няма 1-2 часа ;)

Това дистанционно става ли и за климатик kum-statiata.png

Редактирано от petttto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не изравяй стари теми с тъпи въпроси, отговорите на които можеш да прочетеш.

За климатици има отделен клас дистанционни поради особеностите на предаваната информация и протокол за обмен. Има универсални такива за някои по-популярни марки. Не съм попадал на такива за разни японски с йероглифи. Практически всички универсални за климатици не поддържат функциите за таймери и програмиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само може да се пуска и май да се загася, не помня. Kлиматик Midea

•  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.