Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, бях насочена от администратора да пусна темата от вчера отново ,но по малко по-различен начин защото не се е разбрало точно какво искам.Та сега молбата ми е ако някой знае как се прави инсталация на windows xp при която точката за активиране на windows xp се прескача и се продължава инсталацията без 30 дневен тестов период,то нека ми помогне.Чувала съм от техници,че има такъв вариант.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По въпроса ти се разбира, че не знаеш точно какво искаш. Ще обясня защото гледам от 2 дни пускаш теми във форума и се блъскаш, но тук решение на проблема ти няма да намериш, защото е против правилата и политиката на форума, както и е в разрез със законодателството в страната ни. Та на въпроса, това което всъщност искаш е да използваш напълно функционален Windows XP безплатно (без тестов период) за повече от 30 дни. По принцип няма невъзможни неща на днешно време и с тези технологии, но както казах вече търси решение другаде. Това го казвам, за да ти спестя време и чакане на отговор.

Безплатен вариант 2. Ориентираш се към свободните ОС, като линукс дистрибуциите. През последните години, някои от тях са доста потребителски насочени и лесни за управление на най-необходимите неща, които би използвал един средностатистически потребител. Примери за ткива ОС системи са Ubuntu , Linux Mint и още мн други.

Вариант 3. Намираш някой ИТ магазин и питаш, дали могат да ти предложат лицензирана ОС от семейството на MS. Подбираш според финансовите си възможности и цели, закупуваш лицензирана операционна система, след което инсталираш, активираш по съответния начин и вече нямаш 30 дни тестов период.

Редактирано от exwol (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бях насочена от администратора да пусна темата от вчера отново ,но по малко по-различен начин защото не се е разбрало точно какво искам.Та сега молбата ми е ако някой знае как се прави инсталация на windows xp при която точката за активиране на windows xp се прескача и се продължава инсталацията без 30 дневен тестов период,то нека ми помогне.Чувала съм от техници,че има такъв вариант.Благодаря.

Това мисля (прескачане на серойния номер и пускане на тестов период) става само при Виста (не съм 100% сигурен) и 7. Не мисля че ще стане с ХР

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....

в кой, за замунда ли става въпрос

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам накъде отива темата, ще цитирам правило 2.10:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни си личните съобщения. Дано това да ти помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.