Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :) Преди около месец бях пуснал тема за телефон , но така и не се получиха работата с покупката и днес си получих заплатата и ще поръчвам... Спрял съм се на Zte Grand X Pro , Alcatel One Touch Idol 6030x или Samsung galaxy NOTE (2-ра ръка) Бюджет до 400 лв. (максумум 400).Ще се ползва за музика , интернет и някоя друга игра като фифа,пес, нфс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В никакъв случай втора ръка!Първият вариант не е лош,аз залагам на него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да... Попаднах и на този: Prestigio MultiPhone 5300 DUO - 4 ядра, хубава камера , всичко хубаво , 2 сим карти , но ме притеснява недоказаната марка... макара и да не ме предаде бързо... :D а и има доста голям екран пс: този ZTE GRAND X PRO , го има 2-ра ръка за по 300 лв. с 2 години гаранция към MTEL (аз съм към мтел)

Редактирано от Andrey_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не бих заложил на ZТЕ или Акател, затова от изброените горе самсунга. Иначе имаш изисквания към операционна система камера и т.н.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един познат, наскоро си взе "LG Optimus L5 II E460" , за 390 лв. телефона е много добър за парите си. Хубава камера,голям дисплей и т.н. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не бих заложил на ZТЕ или Акател, затова от изброените горе самсунга. Иначе имаш изисквания към операционна система камера и т.н.?

ДА искам да е с голям дисплей , не лоша камера поне 5 мб и да е андроид с хубав процесор. Какво ще кажеш за Prestigio MultiPhone 5300 DUO ? Даже го намерих за 386 лв. + безплатна доставка

пс: какво ще кажете за тази обява - Samsung galaxy s3  за 480 щял да го даде (аз ще сваля) и ми е на 30 км. път от мен... може да го видя наживо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДА искам да е с голям дисплей , не лоша камера поне 5 мб и да е андроид с хубав процесор. Какво ще кажеш за Prestigio MultiPhone 5300 DUO ? Даже го намерих за 386 лв. + безплатна доставка

пс: какво ще кажете за тази обява - Samsung galaxy s3  за 480 щял да го даде (аз ще сваля) и ми е на 30 км. път от мен... може да го видя наживо

щом ти е на близо и е още в гаранция- взимай какво чакаш. Поне при телефона си личи от пръв поглед дали му има нещо или не.

Един познат, наскоро си взе "LG Optimus L5 II E460" , за 390 лв. телефона е много добър за парите си. Хубава камера,голям дисплей и т.н. 

+1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом ти е на близо и е още в гаранция- взимай какво чакаш. Поне при телефона си личи от пръв поглед дали му има нещо или не.

И да има някоя драскотина - може спокойно да се смени панела , има и гаранция... и е Samsung Galaxy s3 с 4 ядра, ся ще видя ако може да свали цената ще го взема

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам нещо, искате да има един куп екстри/приложения, пак не искате да давате много пари.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Prestigio-то като цяло не е лош, но дисплеят му е много зле.Взимай Галаксито и не му мисли, щом е в гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам нещо, искате да има един куп екстри/приложения, пак не искате да давате много пари.....

В това се крие целта- да имаш всички колкото се може повече екстри, като се отървеш с колкото се можe по-малко пари ;)

Редактирано от rado99 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

немисля ,че 400 лв. е много пари ! А и винаги може да се отчупи от цената... защо човек да не пробва ? LG L5 не ми харесва... кофти марка... много се развалят (имам 2-3 приятеля с LG L3 и всички са прецакани)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много се развалят (имам 2-3 приятеля с LG L3 и всички са прецакани)

Разбира се, че се  развалят. Всичко зависи от собственика, дали го подържа (софтуер) , дали го пази и т.н. Имах един (съученик) , имаше LG L5 телефона един път го изтърва когато се боричках ме, на телефона почти нищо не му стана освен, че батерията излезе. Всичко зависи от късмет. Аз само ти предложих, не те карам на сила да избираш LG. Успех  :)

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че се  развалят. Всичко зависи от собственика, дали го подържа (софтуер) , дали го пази и т.н. Имах един (съученик) , имаше LG L5 телефона един път го изтърва когато се боричках ме, на телефона почти нищо не му стана освен, че батерията излезе. Всичко зависи от късмет. Аз само ти предложих, не те карам на сила да избираш LG. Успех  :)

Така е ,но не ми харесва като цена/производителност/марка... сигурно ще е галаксито с3... макар 2-ра ръка , но е с гаранция и ще го видя наживо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е ,но не ми харесва като цена/производителност/марка... сигурно ще е галаксито с3... макар 2-ра ръка , но е с гаранция и ще го видя наживо.

На живо , щом ще го видиш поне го разгледай/прегледай софтуерно, дали всичко си е стоково. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На живо , щом ще го видиш поне го разгледай/прегледай софтуерно, дали всичко си е стоково. 

Хал хабер си нямам от "СКОКОВО" ... (знам какво означава)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този който е от Бургас е с андроид 4.2.1 - това проблем ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-новата версия на Андроид в момента е 4.3, а официални ъпдейти за нея ще получат много малко телефони в момента (освен Нексус, разбира се). 4.1.2 е сравнително нова операционна система, което е супер. Аз бих взел алкатела, дисплеят му е малко по-голям, а и капацитивните бутони не са част от екрана, както е при ZTE. А относно Note - прецени дали си струва и ще ти върши работа големият екран. Просто сравняваш три смартфона с различен размер на екрана. Ето сравнение на Grand X Pro и Idol: цък. А също и забележи теглото на ЗТЕ-то, което е много по-голямо, отколкото на Алкател-а. Иначе - като характеристики, са почти същите, освен по-добрата предна камера на Idol. ПП: Ако избереш Алкател или ZTE, може да ги намериш втора ръка и да спестиш доста пари.

Редактирано от PZHL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-новата версия на Андроид в момента е 4.3, а официални ъпдейти за нея ще получат много малко телефони в момента (освен Нексус, разбира се). 4.1.2 е сравнително нова операционна система, което е супер. Аз бих взел алкатела, дисплеят му е малко по-голям, а и капацитивните бутони не са част от екрана, както е при ZTE. А относно Note - прецени дали си струва и ще ти върши работа големият екран. Просто сравняваш три смартфона с различен размер на екрана. Ето сравнение на Grand X Pro и Idol: цък. А също и забележи теглото на ЗТЕ-то, което е много по-голямо, отколкото на Алкател-а. Иначе - като характеристики, са почти същите, освен по-добрата предна камера на Idol. ПП: Ако избереш Алкател или ZTE, може да ги намериш втора ръка и да спестиш доста пари.

Отказах се от ZTE , защото много секът , а от Алкател незнам... ориентирах се към Samsung Galaxy S3 I9300 ... 4 ядрес процесор все пак и е доказана марка , а Alcatel-a го няма никаде 2-ра ръка...

Тук открих още няколко сносни обяви Samsung galaxy s3 (1) , samsung galaxy s3 (2)

ps: Като 2-рия най ми хваща окото

Редактирано от Andrey_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избирай телефона по външен вид, материал, качество на сглобката, размер на екрана и характеристики, а не по марка. С3 за 400 лв. втора ръка ще ти е трудно да намериш. А щом си намерил, предполагам,е имат някакъв дефект. edit: А ноут защо го отписа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избирай телефона по външен вид, материал, качество на сглобката, размер на екрана и характеристики, а не по марка. С3 за 400 лв. втора ръка ще ти е трудно да намериш. А щом си намерил, предполагам,е имат някакъв дефект. edit: А ноут защо го отписа?

Увеличих бюджета до 500 лв.

пс: Има галаксита за по 480-500 + гаранция , калъфче и опция отвори преди да платиш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес поръчах едно GALAXY S3 за 480 лв. + 1 година и нещо гаранция към МТЕЛ +оригинално калъфче (тип тефтер) и с опция преглед преди плащане. Какво ще ме посъветвате да огледам по телефона (освен на външен вид) и това или му работят колонките , wi-fi , тъчскрийн , микрофон ?

Поръчах друг с опция тест преди да платиш. Та какво ме съветваш да огледам - освен стандартното - работят ли колонките , микрофона , wi-fi... Впрочем телефона е с 1 година и нещо гаранция + оригинално колъфче на Samsung galaxy s3 i9300.А също да те питам този телефон с micro sim или NANO карти работи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се вживявай чак толкова, телефона или работи или не. Външно колкото и да го гледаш освен да видиш да не е очукан или с драскотини няма какво друго да установиш. Това не е китайско менте да му работят избирателно съставните части, а и ако имаше дефект собственика да се е възползвал от гаранцията.

Edit: с micro-sim е телефона.

Редактирано от pecooo (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се вживявай чак толкова, телефона или работи или не. Външно колкото и да го гледаш освен да видиш да не е очукан или с драскотини няма какво друго да установиш. Това не е китайско менте да му работят избирателно съставните части, а и ако имаше дефект собственика да се е възползвал от гаранцията.

Edit: с micro-sim е телефона.

да разбрах за мирко-сим-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.