Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте,с лаптоп съм и от скоро не ми работи микрофона.Имам нов win и да не е от това?Мисля,че има всички драйвери.В диспечер на устройствата нямам удивителни или въпросителни.Моля,помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов Уин,неработещ микрофон!Няма драйвър за него,неточен драйвър или настройки за микрофона.Толкова информация дадена,такъв отговор. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов Уин,неработещ микрофон!Няма драйвър за него,неточен драйвър или настройки за микрофона.Толкова информация дадена,такъв отговор. :cool:

Имам драйвер за звука,работи ми.Лаптопа ми е Asus K50IJ.Не намирам драйвери точно за микрофон,намирам за аудио,а аз ги имам тези.Кажи от къде поне мога да го изтегля тоя драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк с драйверите на производителя. Инсталираш всички драйвери за съответната ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк с драйверите на производителя. Инсталираш всички драйвери за съответната ОС.

Да но тук няма за микрофон?Има за аудио,а аз за аудио ги имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но тук няма за микрофон?Има за аудио,а аз за аудио ги имам.

Няма драйвери за микрофон. Свали си драйверите за звуковата карта и драйверите за дъното и ги инсталирай. След това тества дали ти работи микрофона. Освен това виж и самият микрофон дали работи на друг компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма драйвери за микрофон. Свали си драйверите за звуковата карта и драйверите за дъното и ги инсталирай. След това тества дали ти работи микрофона. Освен това виж и самият микрофон дали работи на друг компютър.

Няма как защото това е лаптоп и микрофона е вграден.А тези драйвери са инсталирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как защото това е лаптоп и микрофона е вграден.А тези драйвери са инсталирани.

На драйверите за звуковата карта дава ли ти някъде жълта удивителна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На драйверите за звуковата карта дава ли ти някъде жълта удивителна?

Не.Написал съм го по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.Написал съм го по-горе.

Провери ли да не си забранил микрофона. Проблема ти кога се е появил - преди инсталацията на новия Windows или след това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери ли да не си забранил микрофона. Проблема ти кога се е появил - преди инсталацията на новия Windows или след това?

Ами до днес си работеше,но сега не работи.А от къде да го позволя.

EDIT:Същност проблема е,че имам два микрофона,не знам знам защо.Един high definition и един front speacer.Та първият не ми работи,а само вторият и аз го ползвам него на скайп и такива.Но например на Camtasia studio ми дава само първия,а той не работи.Сега въпросът е как да го сменя на втория.Там нали на аудио има да избера,избира втория,но не става нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами до днес си работеше,но сега не работи.А от къде да го позволя.

Това със забраната е само предположение. Може и да е изгорял. Случват се такива неща. Ако си инсталирал коректния драйвер за звуковата карта, той върви с допълнителна програма за настройка на звука. Влез в тази програма и виж настройките за микрофона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това със забраната е само предположение. Може и да е изгорял. Случват се такива неща. Ако си инсталирал коректния драйвер за звуковата карта, той върви с допълнителна програма за настройка на звука. Влез в тази програма и виж настройките за микрофона.

Същност проблема е,че имам два микрофона,не знам знам защо.Един high definition и един front speacer.Та първият не ми работи,а само вторият и аз го ползвам него на скайп и такива.Но например на Camtasia studio ми дава само първия,а той не работи.Сега въпросът е как да го сменя на втория.Там нали на аудио има да избера,избирам втория,но не става нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пробвай десен бутон върху иконата на звука, Устройства за възпроизвеждане и виж кое ти е дадено по подразбиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пробвай десен бутон върху иконата на звука, Устройства за възпроизвеждане и виж кое ти е дадено по подразбиране.

Избрано е второто което работи,ама сега въпросът е друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.