Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , имам доста сериозен проблем .  След преинсталация се появи един вирус ( DirtyDecrypt.exe ) който аз успешно чрез няколко програми и ръчно успях да премахна на пълно ( почти съм сигурен ) обаче в следствие на това 90% от снимките ми останаха криптирани и изглеждат ето така :  Преинсталирах още веднъж PC но без ефект.. oсвен снимките , също има и архиви криптирани:  Моля ви за помощ защото имам около 20 000 снимки които са по този начин .  Благодаря предварително 

post-255299-0-14699400-1375210232_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За жалост не се получава с Cipher . Много важна информация и снимки имам на компютъра и сега проверих .. снимките са 38 000 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

За жалост не се получава с Cipher . Много важна информация и снимки имам на компютъра и сега проверих .. снимките са 38 000 

Това пробва ли?

http://www.bleepingcomputer.com/forums/t/501385/decryptexe/?p=3106743

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде пък ти 38,000 снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде пък ти 38,000 снимки.

ами къде , снима с в днешно време , имам и Time laps- сове снимани но те са само 10К oт тези 38 

да , пробвах , не открива криптирани файлове 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорих със служител на Emsisoft и той спомена, че всяка надежда за декриптиране пропада и няма никакъв шанс това да се случи нито сега, нито и занапред!

Ще го питам дали може да се опита с програма от сорта на Recuva да се възстанови нещо, но ако файловете са криптирани и презаписни няма да има надежда...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе, прави си други път резервни копия на цялата информация на външен диск за да не става издънки, като тази.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://community.norton.com/t5/Norton-Internet-Security-Norton/DirtyDecrypt-exe/td-p/987731

you: i want to ask something about dirty decrypt virus – i revoved it but my files are damaged – what can i do?

Dana: Okay.

Dana: I am sorry to tell you that we haven't figured out a way to decrypt the files yet.

you: so very bad

you: ....

Dana: Sorry but we are not be able to help you decrypt the files.

you: ok

Dana: Sorry for the inconvenience.

you: thank you.

you: bye

Dana: Good bye.

Редактирано от snuri (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно, Kaspersky с неговия модул за поправка на файлове причинени от вируси, дали ще помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.