Премини към съдържанието
kakato10

Сензор за светлина на Samsung Galaxy W

Препоръчан отговор

Здравейте имам едно телефонче Samsung galaxy W I8150 и попадам на доста противоречива информация относно сензорът за светлина. В книжката ми пише, че имам такъв. Там където е отбелязан че трябва да е наистина има сензор. Обаче в настройките нямам бутон за активация за автоматично настройване на яркостта на екрана. Прочетох какво ли не- че само в проторипа имало такъв сензор и т.н.  Някой знае ли нещо по въпроса? И случайно дали може някак си да активирам това автоматично настройване на яркостта. Предварително ви благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като гледам снимки - сензорчето се намира отляво на слушалката - едното от двете кръгчета там трябва да е сензор за близост (за да спре дисплея, когато го сложиш на ухото си), а другото трябва да е точно сензор за осветеност. Пускането обикновено става от копченце от там, където е плъзгача за осветеност. Може да опиташ и с тази програмка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С коя версия на Android си?

Би трябвало да е както при всички останали - бутонът не е в настройките, а една от иконите в горния бар, който се отваря с плъзгане надолу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качих програмата но при преминаване от стая с пусната лампа в абсолютно тъмна стая не забелязах никаква промяна в яркостта на дисплея. ОС-то ми е Android 2.3.6 Gingerbread с всичките инсталирани ъпдейти, които са пускани до момента от Samsung. В горната лента имам само бутони за Wi-fi, Bluetooth, Gps,Vibration и Auto rotation, което мисля, че тотално изключва опцията да се пуска от някъде там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам едно телефонче Samsung galaxy W I8150 и попадам на доста противоречива информация относно сензорът за светлина. В книжката ми пише, че имам такъв. Там където е отбелязан че трябва да е наистина има сензор. Обаче в настройките нямам бутон за активация за автоматично настройване на яркостта на екрана. Прочетох какво ли не- че само в проторипа имало такъв сензор и т.н.  Някой знае ли нещо по въпроса? И случайно дали може някак си да активирам това автоматично настройване на яркостта. Предварително ви благодаря!

на този модел нямаш подобен сензор и съответно опция.

съжалявам.

http://androidforums.com/samsung-galaxy-w/452152-samsung-galaxy-w-light-sensor-not-working.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на този модел нямаш подобен сензор и съответно опция.

съжалявам.

http://androidforums.com/samsung-galaxy-w/452152-samsung-galaxy-w-light-sensor-not-working.html

дам прочетох го това преди да пиша тук обаче не мога да разбера защо по дяволите в книжката пише че имам такъв :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koгато пуснат един телефон, обикновенно той излиза с няколко разновидности (i9505 i9500 i9505G) те се различават са малки промени по екстрите и допълнителните компоненти , но на никой не му се пише отделно ръководство, за тази цел правят едно обобщено в/у целият материал и го раздават с моделите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.