Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, не отдавна публикувах тук тема за това че купувам нов комп и единственото което ми остана да реша е от кой сайт да поръчам, получих няколко предложения, поразгледах тук-там, но (в тези смутни времена) ще ми е по спокойно да получа повечко мнения за да реша със сигурност. (все пак 2500лв (без монитор) не се дават ей така..) Благодаря на всеки който остави коментар с сайт от който е доволен :).(Ако може да предложите някоя куриерска фирма благодаря)

Редактирано от ToonStar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайтовете, без да гледам, вероятно са Sky.bg, Nikem, няма да се изнанедам и да е предложено и от eMag. За 1-вия гарантирам лично, много съм доволен. За 2-рия, освен няколко неодволни клиенти, напълно нормално, всичко е ОК. За 3-тия е базиран по регистрация в Румъния и не спазва БГ законодателството, за това и не може да спориш с тях много много. Поздрави!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! за 2-ри път sky.bg на 1-во място и то все от хора които имат много мнения (замислям се), все пак ще изчакам още малко да кажат още няколко човека някой сайт. :)

Поздрави и на вас!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз препоръчвам Скай въпреки че е поради местоположението на офиса им а не за друго...  Та ако ще поръчваш няма значение.

От фирма извън България не бих пазарувал особено осъдена за измама. Разбира се кой проверява на официалната страница спецификациите няма опасност да го метнат.

Та два пъти мери веднъж режи. И между-другото не само Емаг пишат глупости но те разчитат преди всичко на промоции и подобни далаверки та трябва да се внимава. 

пс. Сега питай за куриерска фирма. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sky ги дават да са ОК, но пробвай да пазаруваш ''модерно'' с карта да видиш чудо! Принципно не бих ти препоръчал български сайтове, но избора е твой! Ти сам ще се ориентираш най-добре мисля! За Емаг си има писано!

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за мненията! (naruto фен съм :P) змислям се за sky ако може само някой да ми разясни как става доставката (предполагам по куриер но все пак да попитам) Ако може и да препоръчате куриерска фирма :).(чувал съм че екон е добра но все пак)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам да направим страница за феновете на Наруто! :lighter:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за мненията! (naruto фен съм :P) змислям се за sky ако може само някой да ми разясни как става доставката (предполагам по куриер но все пак да попитам) Ако може и да препоръчате куриерска фирма :).(чувал съм че екон е добра но все пак)

Ако си от София, можеш сам да си го вземеш. Иначе ти го пращат с куриерска фирма, която ти пожелаеш. Препоръчвам Спиди. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си от София, можеш сам да си го вземеш. Иначе ти го пращат с куриерска фирма, която ти пожелаеш. Препоръчвам Спиди. 

Мерси ще го имам предвид! Също така ми е интересно да попитам да не съм неподготвен, плащането на място ли става мога ли преди това да видя дали нещо не е повредено и доставката много ли струва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво им има на емаг ? И защо са били съдени, naruto ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Емаг, мога да кажа, че не издават касова бележка, иначе други забележки нямам. Фактура има, касова няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.google.bg/search?client=opera&q=%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B0+%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D0%B3&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#client=opera&hs=Z6J&channel=suggest&sclient=psy-ab&q=%D0%9A%D0%97%D0%9F+%D0%95%D0%BC%D0%B0%D0%B3&oq=%D0%9A%D0%97%D0%9F+%D0%95%D0%BC%D0%B0%D0%B3&gs_l=serp.3...5729.9013.2.9778.10.7.0.0.0.2.115.478.6j1.7.0....0...1c.1.23.psy-ab..23.2.259.LXPjWsm2ZKQ&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.49967636,d.Yms&fp=1be0de91c2940f39&biw=1920&bih=954

Лъжите на дребно с характеристиките и наивните хора дето не проверяват на официалната страница на продукта.

Явно са продавали някви телевизори с грешни характеристики (уш има тунер за цифрова а всъщност няма) и са го отнесли.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С позволението на автора и аз да попитам нещо. :)

Решил съм да направя един подарък (монитор) и търся Бг сайт, на който мога да платя с пейпал или да направя банков превод в евро. Живея в Германия и искам да поръчам монитора и директно да отиде на адреса в БГ. :rolleyes:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца бяха осъдени да платят глоба в размер на 10 хиляди лева.Може и да греша за размера на сумата.Причината е за предоставяне на невярна информация за продуктите,които се предлагат.Между другото има доста оплаквания за неспазване на законовите разпоредби.Така,че ако закупите продукт от гамата,която предлагат и след определен период той даде дефект имайте едно на ум.

КЗП: Внимавайте със сайта Emag.bg - Gabrovo News Re: Впечатления от emag.bg - PHOTO FORUM /PHOTOGRAPHY/A

Ето повече информация :

Интернет търговец заблуждава с информация за LCD ... - Дарик   Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С позволението на автора и аз да попитам нещо. :)

Решил съм да направя един подарък (монитор) и търся Бг сайт, на който мога да платя с пейпал или да направя банков превод в евро. Живея в Германия и искам да поръчам монитора и директно да отиде на адреса в БГ. :rolleyes:

със сигурност има някакъв :)(интересно как дискусията отива към емаг :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

със сигурност има някакъв :)(интересно как дискусията отива към емаг :D)

Има една приказка - ако си доволен ще кажеш само на прителите, роднини и "хубавото" ще си го пазиш, вож, ако става дума за оплакване - и на непознатия в автобуса ще се оплачеш... А и е хубаво да се знаят тези неща за eMag. Замисли се и защо някои от нещата са с по-ниска цена от официалната на вносителя за България...

С позволението на автора и аз да попитам нещо. :)   Решил съм да направя един подарък (монитор) и търся Бг сайт, на който мога да платя с пейпал или да направя банков превод в евро. Живея в Германия и искам да поръчам монитора и директно да отиде на адреса в БГ. :rolleyes:

Обърни се директно към сайтовете! В Скай съм поръчвал по телефона от автогарата, защото ми трябваше спешно карта памет и четец, разбрахме се след 2 часа да мина да си ги взема от офиса им. Само им обясних какво искам и те веднага ми предложиха. Та обади се, попитай, няма да те върнат за това, че имаш въпроси :)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно се съгласявам, че когато сме недоволни сме много добри в това да плюем нещо, а хубавото не се споделя. Аз съм ползвал услугите на емаг и съм доволен, всичко си пристигна точно навреме, коректни бяха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса не е до пристигането. Ако поради тази причина препоръчвате online магазин по-добре не пишете. Важно е гаранционното обслужване, ако не сте се сблъсквали с него в дадената фирма от която купувате пропуснете коментара си. И аз съм пазарил online части но да чукам на дърво всичко си работи и не ми се е налагало да използвам гаранция. Затова и няма да препоръчвам заради добро обслужване по телефона и доставка навреме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя доставката е работа на куриерската фирма та дали сте доволни или не няма връзка с магазина от които сте пазарувал.

Емаг ги съдиха и глобиха че продават телевизор с цифров тунер които всъщност е без такъв. И на 2 год. е ясно че това е измама.

Някой биха казали че вече са улегнали и са си взели поука но като им гледам щуротиите с промоциите очаквам пак да имат проблеми.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.