Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

tonko74

проблеми сас скайпа на телевизора

Препоръчан отговор

здравеите купих си нов телевизор ТЕЛЕФУНКЕН на който има много екстри .в него има скайп в  който влизам безпроблем но немога да си пусна камера с микрофон.поначало трябва да се инсталира камерата но невиждам как да стане това.кам телевизора ми дадоха и диск Nero Media Home 4 ,който незнам за какво е и незнам как да го инсталирам.сперед мен мисля да сваля инсталацията на диска на флашка и така да се пробвам да инсталирам камерата , не несам сигурен дали щесе получи затова питам някои да ми помогне . благодаря предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си точно марката на телевизора, за да видим какви екстри и стандарти поддържа. Според мен по-добре си вземи един HDMI кабел и си вържи телевизора като монитор, за да не се мъчиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизорите могат да работят,само с определени модели камери,зададени в описнието им! :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизорите могат да работят,само с определени модели камери,зададени в описнието им! :cool:

благодаря много

Кажи си точно марката на телевизора, за да видим какви екстри и стандарти поддържа. Според мен по-добре си вземи един HDMI кабел и си вържи телевизора като монитор, за да не се мъчиш.

телевизорът ми е TELEFUNKEN ПРОСТО ИСКАМ ДА ПРОБВАМ КАК ЩЕ ВАРВИ СКАИПА НА ТЕЛЕВИЗОРА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря много

телевизорът ми е TELEFUNKEN ПРОСТО ИСКАМ ДА ПРОБВАМ КАК ЩЕ ВАРВИ СКАИПА НА ТЕЛЕВИЗОРА

Ще върви така както ще ти върви и от компютъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.