Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравеите купих си нов телевизор ТЕЛЕФУНКЕН на който има много екстри .в него има скайп в  който влизам безпроблем но немога да си пусна камера с микрофон.поначало трябва да се инсталира камерата но невиждам как да стане това.кам телевизора ми дадоха и диск Nero Media Home 4 ,който незнам за какво е и незнам как да го инсталирам.сперед мен мисля да сваля инсталацията на диска на флашка и така да се пробвам да инсталирам камерата , не несам сигурен дали щесе получи затова питам някои да ми помогне . благодаря предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си точно марката на телевизора, за да видим какви екстри и стандарти поддържа. Според мен по-добре си вземи един HDMI кабел и си вържи телевизора като монитор, за да не се мъчиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизорите могат да работят,само с определени модели камери,зададени в описнието им! :cool:

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизорите могат да работят,само с определени модели камери,зададени в описнието им! :cool:

благодаря много

Кажи си точно марката на телевизора, за да видим какви екстри и стандарти поддържа. Според мен по-добре си вземи един HDMI кабел и си вържи телевизора като монитор, за да не се мъчиш.

телевизорът ми е TELEFUNKEN ПРОСТО ИСКАМ ДА ПРОБВАМ КАК ЩЕ ВАРВИ СКАИПА НА ТЕЛЕВИЗОРА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря много

телевизорът ми е TELEFUNKEN ПРОСТО ИСКАМ ДА ПРОБВАМ КАК ЩЕ ВАРВИ СКАИПА НА ТЕЛЕВИЗОРА

Ще върви така както ще ти върви и от компютъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.