Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте интересува ме мнението ви за тази конфигурация -  http://nikem-bg.net/cart/1088p1r47412p1r1117p1r1002740p1r46911p1r1001994p1r1044p1rf.html , имам gtx660ti  която ще добавя впоследствие. И най-вече достатъчно ли е това захранване или да се насоча към някое друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МНОГО над достатъчното е това захранване.

И за какво ти е това дъно, което е по-скъпо от процесора ?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имах излишни пари, не бих отказал такава дънна платка :) Цената си заслужава пред тази на аналозите на конкуренцията, доколкото има такива...А процесора, че е на подобна цена...Просто това е максимума в момента.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте съвет за друго дъно и нещо какво да променя, бюджета ми е горе-долу до 1400 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Corsair Carbide 200R ATX Case CC-9011023-WW  CORSAIR 600W Gaming Series GS600  ASUS M5A99X EVO  AMD FX-8350/4.2G/X8/BOX/AM3+  2X4G DDR3 1866 GEIL EVO LEGGERA  HDD 1B SATAIII Caviar Black 7200rpm 64MB cache  INTEL 120G SSD 520 KIT 917131    Обща стойност - 1 394.46 лв. с ДДС   Даже се побра и едно перфектно SSD! А захранването ще издържи и още една 660TI в SLI! Тук имаш много добър РАМ кит за двуканален режим и много добро дъно! Също така кутията е екстра, както и SSD то!   M5A99X_EVO/

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е достатъчно но какъв е смисъла от светкащото CWT като за тези пари се взима Seasonic 650W

Хем по-добро захранване хем спестява 3 лв. които може да вкара в памет на 2133MHz и крайната цена остава същата.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изисквания нещо, няма ли? игри ли ще се играят на този компютър, за работа с различни програми, нещо?

Предложение с AMD:

Обща стойност - 1 282.20 лв. с ДДС - Количка

И едно с Intel: 

Обща стойност - 1 293.33 лв. с ДДС - Количка
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е достатъчно но какъв е смисъла от светкащото CWT като за тези пари се взима Seasonic 650W

Хем по-добро захранване хем спестява 3 лв. които може да вкара в памет на 2133MHz и крайната цена остава същата.

Паметта може и да бъде на 2400 MHz за 3-4 лева отгоре и да се пусне на по стегнати тайминги  :)

Редактирано от duskwood (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за чий му е тая памет?!

Към автора: ако искаш яка геймърска памет ти препоръчвам G. Skill Ripjaws, но трудно се намира в БГ! Това не ти пречи да си я поръчаш от вън естествено!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво му е на дъното? Съвсем леко съм я променил:

Обща стойност - 1 326.14 лв. с ДДС
Редактирано от tahumba (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.