Премини към съдържанието
Ivailo Bachochev

търся програма/драйвер за прехвърляне на файлове от PC на TEL

Препоръчан отговор

въпросния телефон е Sony Xperia Tipo ,а прехвърлянето е чрез USB (няма инсталационен диск) , пробвах от официалния сайт .... но нещо ми се струва че не е както трябва, не може да открие включения телефон, а като включа телефона  PC-то открива устроиството но няма опция да го отвориш, ако се сетите какво трябва да инсталирам за да проработи ще съм ви много благодарен :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. С каква ОС си?

2. Инсталирани ли са драйверите за дъното?

3. Избрана ли е опцията от телефона да се свърже към компютъра?

4. Пробвал ли си на друг компютър.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OS- Win XP SP 3

ако дъното е chipset-a да инсталирани са драйвери

да избрана е опцията

пробвал съм на друг и работи

Имам някакъв спомен, че софта на Сони за синхронизация на файлове с PC беше съвместим само с Windows Media Player 11 и по-новите версии. Ако не греша ще трябва да си инсталираш версия 11 на Media Player или по-новата, ако не си я ъпдейтнал и тогава отново да провериш дали има проблем с прехвърлянето на файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

На компютъра трябва да инсталираш  "Sony PC Companion" и след това да свържеш телефона с компютъра. Програмата ще те води къде и какво трябва да правиш.

http://www.softpedia.com/get/Mobile-Phone-Tools/Sony-Ericsson/Sony-Ericsson-PC-Companion.shtml

Компютъра сам ще намери телефона като хардуерно устройство!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.