Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Слушалките ми наскоро се скъсаха и ще си купувам нови. Проблемът е, че бюджетът ми е ограничен - около 15 лева, най-много 20. Знам, че за тези пари не трябва да очаквам кой знае какво, но аз и без това не искам нищо специално. Няма да се занимавам с правене на музика или нещо подобно, трябват ми обикновени слушалки за ежедневието, но не и да заминат на втория ден. Philips и Sony не ми вдъхват особено доверие, още по-малко, ако са евтини.

В момента съм се спряла на Sennheiser, понеже чух, че били предпочитана марка слушалки. И по-точно, на модела MX 271, със средните характеристики:

Дизайн: In-Ear

Технология: С кабел

Честота(Hz): 19-20000

Връзка: 3,5мм

Съпротивление: 16 ома

Чувствителност: 118 dB

Дължина кабел(м): 1.2

Тегло: 12гр

Намерих ги и за 55, и за 15лв, при това вторите са с безплатна доставка. :D Та, да ви питам защо е тази драстична разлика, нормално ли е да струват 15лв? Гледах други оферти на Sennheiser, но толкова евтини слушалки на марката не успях да намеря, а пък и в сайта нямаше никакви коментари и реших да се допитам до вас. :)

Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Намерих ги и за 55, и за 15лв, при това вторите са с безплатна доставка"

Във въпроса се крие и отговора - просто вторите не са Sennheiser , само надписа им е такъв . Не знам на какво ще бъдат слушани слушалките , но внимавай с това  съпротивление от 16 ома , щото може да звучат кофти - да се губи баса и т.н. при не толкова добър източник на сигнал .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Vanyo99
      Искам да си закупя слушалки до 200 лв. и се чудя между rig 500e , arctis 5 , man o' war, kraken v2 7.1 , cloud alpha. Някой ако има от посочените нека да даде мнение  .Ще ги ползвам главно за ЦС:ГО, Фортнайт, ПУБГ. Благодаря предварително!
    • от Vanyo99
      Здравейте! Искам някакъв съвет относно покупката на нови слушалки - ще се ползват предимно за гейминг, но и също навън. Моля да ми предложите най-добрите в този ценови клас - до 100 лв. Мисля да си взимам риг 600, но четох , че не поддържат 7.1 виртуал саунд и се чудя кои ? Благодаря предварително
    • от Kanchor
      Имам слушалки Trust GHS-306 USB 7.1, които имат микрофон, който засича звука от слушалките и например когато говоря с приятели по дискорд, те чуват звука ( само силна музика или силно говорене чуват те ). Не искам да е така, идеи ?
    • от Kanchor
      Имам 2.1 система Genius 2.1 SW-HF2.1 1205 Cherry (wood), 30W RMS (никъде по буфера няма жак за слушалки) и кутия Raidmax Vortex V4 и отпред отгоре до бутоните за включване и рестарт има 1 x usb 3.0 , 1x usb2.0 и 2 hd audio жака, но пробвах да включа слушалки към тези HD audio жакове, но не става. Звукът продължава да идва от тонколоните, а когато съм включил слушалки, значи искам от слушалките звук. Какво мога да направя, за да свържа успешно слушалки ?
    • от Stanislav Dobrev
      Значи искам мнения за Coloud слушалките. Някои които знае нещо или е имал от тях да пише, интересуват ме и тапите на coloud и големите слушалки. Харесват ми като дизаин и ги искам за компютъра и за телефона. Чудя се между тях и Sony MDR-ZX310. Кажете ми мнения и кои са по добрите ( защото са на приблизително еднаква цена и най важното ми харесват на дизаин )
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.