Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

maspi

Проблем с лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам следния проблем. Лаптопа е Dell Latitude D430. Опитвам се да му сложа Windows Xp или 7-ца, но не мога да вляза в биоса да го настроя да бутва от CD-то. След логото на Dell, през интервал от около 30 секунди ми се появяват следните два прозореца:

post-331521-0-34775100-1375629929_thumb.

post-331521-0-03174300-1375629950_thumb.

Пробвал съм с F1, F2, Del и Еsp-a да вляза в биоса, но не го отваря. Някакви идеи ако имате, ще съм много благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма влизане в този лаптоп. Виж си втората снимка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам следния проблем. Лаптопа е Dell Latitude D430. Опитвам се да му сложа Windows Xp или 7-ца, но не мога да вляза в биоса да го настроя да бутва от CD-то. След логото на Dell, през интервал от около 30 секунди ми се появяват следните два прозореца:

Публикувано изображениеIMG_20130804_145119.jpg

Публикувано изображениеIMG_20130804_180147.jpg

Пробвал съм с F1, F2, Del и Еsp-a да вляза в биоса, но не го отваря. Някакви идеи ако имате, ще съм много благодарен

въведете административната парола. И защо темата ви е в раздел Общи хардуерни въпроси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въведете административната парола. И защо темата ви е в раздел Общи хардуерни въпроси?

реших че може би има някакъв хардуерен проблем, например с рамта и заради това постах темата тука, а за паролата след малко ще пробвам да видя какво ще се получи

пробвах и паролата не отговаря, изписвам точно каквото е, само че не се виждат букви или точки че ги вкарвам и не съм сигурен правилно ли я въвеждам. Има ли някакъв друг начин да пробвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

реших че може би има някакъв хардуерен проблем, например с рамта и заради това постах темата тука, а за паролата след малко ще пробвам да видя какво ще се получи

пробвах и паролата не отговаря, изписвам точно каквото е, само че не се виждат букви или точки че ги вкарвам и не съм сигурен правилно ли я въвеждам. Има ли някакъв друг начин да пробвам

Не няма само това е начина.

В действителност има със смяна на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не няма само това е начина.

В действителност има със смяна на дъното.

И аз се убедих че няма как. Благодаря на всички за отзивите, признателен съм ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.