Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Я да видим какво ще ми препоръчате до 600 лв :) Единственото ми условие е да бъде full hd. Приемам всякакви предложения и за различни големини (но не по- гопеми от 32). Работата е там, че есента си взех хубав 24" модел на LG, който обаче почти изцяло използвах за монитор към лаптопа докато съм си вкъщи и свикнах така. Сега още не мога да се реша на какво точно да се спра и затова всякакви предложения в този бюджет са добре дошли. Предложения с интернет и DLNA са повече от добре дошли  въпреки, че малко се съмнявам да изскочи нещо за тези пари.   Щях да купувам още миналия ден, веднага след като се разделих с моя, но реших да поразгледам добре за да извлека максимума от бюджета.

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BLAUPUNKT BW32T189 - 499 лв. Аз бих взел някое HDReady на твое място. Или качествен монитор. Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свикнах на fhd, а монитор само не ми трябва. иначе бях с това http://www.lg.com/bg/monitori/lg-M2432D-personal-tv и бях доста доволен. То си се води и наполовина монитор де :) Колкото до тези blaupunkt-ове... Преди бяха голяма марка, но сега ми е малко странно да видя толкова "тунинг" за под 500лв :D

Преди да пиша тука се бях спрял на едни 27" LG-та, които сега не мога да намеря и още няколко 32ки, но каво мислите за тези 2те?

http://www.technomarket.bg/products/09120923/philips-24pfl3507h

http://www.technomarket.bg/products/09130029/lg-29ln460r

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..но каво мислите за тези 2те?

http://www.technomarket.bg/products/09120923/philips-24pfl3507h

Покупката на телевизор от 2-ра и 3-та (според някои коментари частично и от 4-та) серия на Philips не се счита за особено добър избор - произвеждат се (2-ра и 3-та серия) в заводите на Vestel в Турция, където са част от асортимента заедно с еквивалентните модели на Crown, Finlux, Neo, Hitachi и още някои. 

Останалите изброени не мога да коментирам.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото какъв е проблема да се вземе хубав монитор и да се върже към декодера? Освен ако не говорим за ефирна разбира се. Примерно ASUS MX279H ми изглежда много по-добра покупка от някъв куц телевизор. А и след като се търси нещо малко едва ли диагонала е проблем? Има необходимите входове вкл. кабел та връзваш в единия компа а в другия декодера и сменяш от менюто кой да е активен. Дистанционното на декодера в тоя случай ще е полезно вместо дразнещо. Има и говорители ако нямаш колонки. http://www.asus.com/Monitors_Projectors/MX279H/

пс. LG-то дето гледаш си е баш монитор но от хибридите с вграден тунер. Реално обаче тоя тунер не се използва тъй като операторите масово дават декодери. Примерно ако си на сателитна така или иначе нямаш необходимия тунер дори да не беше кодирана. За кабелна имаш но нещата пак опират до декодер заради кодировката. Има смисъл единствено ако ще си купуваш антенка и ще гледаш БНТ и БТВ. Това ще е за сметка на качеството на картината (TN) обаче и по-малкия диагонал. Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото какъв е проблема да се вземе хубав монитор и да се върже към декодера? Освен ако не говорим за ефирна разбира се. Примерно ASUS MX279H ми изглежда много по-добра покупка от някъв куц телевизор. А и след като се търси нещо малко едва ли диагонала е проблем? Има необходимите входове вкл. кабел та връзваш в единия компа а в другия декодера и сменяш от менюто кой да е активен. Дистанционното на декодера в тоя случай ще е полезно вместо дразнещо. Има и говорители ако нямаш колонки. http://www.asus.com/Monitors_Projectors/MX279H/

пс. LG-то дето гледаш си е баш монитор но от хибридите с вграден тунер. Реално обаче тоя тунер не се използва тъй като операторите масово дават декодери. Примерно ако си на сателитна така или иначе нямаш необходимия тунер дори да не беше кодирана. За кабелна имаш но нещата пак опират до декодер заради кодировката. Има смисъл единствено ако ще си купуваш антенка и ще гледаш БНТ и БТВ. Това ще е за сметка на качеството на картината (TN) обаче и по-малкия диагонал.

Аа не съм споменавал, че имам декодер. На кабелна съм, но ако искаш декодер за HD каналите си го купуваш, а ако имаш вграден тунер (както в моя) правиш настройките само и  гледаш без никакви декодери, a с тази смяна за активния и пасивния канал ме  губиш директно мисля. Казах, че почти през цялото време моя го ползвам като монитор, но пропуснах, че си гледам редовно и телевизия в PIP mode.

Май тръгнах грешно с темата. Трябваше отначало да питам за ТВ  (което да се ползва основно като ТВ, освен когато играя фифа например :) ), и да не намесвам това, че ползвах другото за монитор. Ако се стигне в крайна сметка до хибрид ще си взема нещо като другото, но малко по- висок клас, а варианти има. Така, че ако имаш някое предложение за ТВ (не хибрид или монитор) ще се радвам да го споделиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За ТВ е трудно при тоя бюджет щом се държи да е FullHD. Нещо като оня BLAUPUNKT ще да е. Хибриди има LG 27MA73D или LG 24MS53S. По-малкия модел е с повече екстри. 27 инчовия вариант е 657 лв.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BLAUPUNKT BW32T189 - 499 лв. Аз бих взел някое HDReady на твое място. Или качествен монитор.

Преди близо месец взех точно този модел за 450 от техномаркет. Много сме доволни :-) ПП: Задоволяваме се с 720p, защото при по-високо качество на телевизията на Мтел, има някаква трептяща лента, която разваля картината. Не знам дали е от телевизора.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toва вече е друго. Хвана ми вниманието това LG, a благодаря и за отзива за Блаупункта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"......... Предложения с интернет и DLNA са повече от добре дошли ...... "

Ето предложение до 600 лв. на телевизор с много възможности.

Philips LED TV 32" 32PFL3208H + WiFi 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди близо месец взех точно този модел за 450 от техномаркет. Много сме доволни :-) ПП: Задоволяваме се с 720p, защото при по-високо качество на телевизията на Мтел, има някаква трептяща лента, която разваля картината. Не знам дали е от телевизора.

други впечатления?

че и аз май се навих да рискувам - намалили са го н 400лв!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти ли се струва че е прекалено евтино , за да е хубаво :)   32"(81СМ) LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛЮЦИЯ 1920 X 1080 , 100 HZ :shock11: ЗВУКОВА МОЩНОСТ 2x9W ДИГИТАЛЕН ЕФИРЕН ТУНЕР, КАБЕЛЕН , САТЕЛИТЕН(DVB-T/C/S2 - MPEG 4) :shock11: ВХОДОВЕ 3X HDMI ;1X USB; 1XSCART ; 1XCOMPOSITE , 1XPC IN , CI + USB МЕДИЯ ПЛЕЙЪР, PVR (ЗАПИС ВЪРХУ USB HDD ОТ DVB   BLAUPUNKT TV-BW32T189 LED  Аз лично бих се дистанцирал от подобно творение , освен ако не е подарък за тъщата :) + това кой знае колко прахоляк е хванал подхвърлен в някой ъгъл на магазина .

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.