Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

verbatimm

Проблеми със син екран

Препоръчан отговор

Имам проблем с лаптоп, който купих от един приятел. Там е проблема, че не мога го пусна, още когато тръгне и зацепва, показва ми син екран и това е... С 7-мицата съм. Преди не съм имал такива проблеми, но сега, когато премахнах няколко програми и така стана, още не е тръгнал и се появява синия екран..  http://prikachi.com/images/198/6419198f.jpg

Не съм махал някои важни програми, повечето бяха добавки за скайп, за браузър и тн..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как си премахнал програмите, след като не можеш да пуснеш лаптопа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как си премахнал програмите, след като не можеш да пуснеш лаптопа?

Предполагам, че след като ги е премахнал не може да го пусне ;) Почти съм сигурен, че покрай не толкова важните, според автора, е изтрил и нещо, което не е трябвало.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че бяха важни, понеже съм ги махал и преди на друга машина. Но може и да съм направил грешка..

Махнах ги, понеже когато го пусна зареждат 20 програми и ги махнах. Как мога да оправя проблема? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изписаната грешка 0x0000051, означава проблем с регистрите. Вариант преди преинсталация е да направиш System Restore, ако има точка, от която да върнеш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли начин, без да го прейнсталирам, понеже не ми се дават 20 лева? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли начин, без да го прейнсталирам, понеже не ми се дават 20 лева? 

Както казах по-горе, ако имаш точка за връщане към по-задна дата, от тази, когато си деинсталирал програмите, може да върнеш предишното състояние...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че бяха важни, понеже съм ги махал и преди на друга машина. Но може и да съм направил грешка..

Махнах ги, понеже когато го пусна зареждат 20 програми и ги махнах. Как мога да оправя проблема? 

Може ли да направиш по-добра снимка. Не виждам точно каква грешка дава. Под Safe mode пуска ли те да влезеш? А колегата Pataran даже е локализирал и проблема.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариантите са 2. Единия през Safe mod, ако стигаш до там, другия, ако имаш диск за възстановяване на Win7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да възстанови и без диск за възстановяване. Ще му трябва диска с Windows 7. От там избира "Repair your computer".

Да рестартира, да даде F8 и да избере "Last known good configuration".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да възстанови и без диск за възстановяване. Ще му трябва диска с Windows 7. От там избира "Repair your computer".

Да рестартира, да даде F8 и да избере "Last known good configuration".

Имах абсолютно същата грешка-проблем с регистрите.Без да те отчайвам,но се наложи чиста преинсталация.Няма начин да се поправи,поне аз не открих заедно с други колеги.Но форматирането не хапе,нямаш ли някой познат с диск?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.