Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

По новинарските сайтове пишат, че септември може да има голяма слънчева буря, която може да унищожи живота на Земята, дори Сноудън го бил казал. Вярно ли е и доколко са опасни слънчевите бури?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи ми стана ли нещо през 1999/2000 г.? А през 22.12.2012 ? И защо да вярваме на Сноудън ?

Слънчеви бури има постоянно и не знам някой да е умрял заради тях...

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

По новинарските сайтове пишат, че септември може да има голяма слънчева буря, която може да унищожи живота на Земята, дори Сноудън го бил казал. Вярно ли е и доколко са опасни слънчевите бури?

Анке здравей! 

До началото на септември има почти месец. Запрятай ръкави и си направи землянка. Отлично прикритие срещу слънчеви бури. Моята е готова . Сега и правя осветлението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ден може би животът на земята би загинал от глобалното затопляне, но това няма да е септември месец нито другата година. Ние няма да сме живи, така, че спокойно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах душа, ахххх... Аз съм много притеснен. Намерих си една дупка в която мисля да се крия. Искаш ли да се скрием заедно? Ама само за 1-вата нощ, че после мисля да се местя!
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опасна е. Ако някоя совалка реши да прелети близо до Слънцето. Защо, ти на такава ли планираш да бъдеш?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анке здравей! 

До началото на септември има почти месец. Запрятай ръкави и си направи землянка. Отлично прикритие срещу слънчеви бури. Моята е готова . Сега и правя осветлението.

ти па си немаш друга работа ми

сега да пусне тема Как се копае землянка като го няма Пепи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Историята помни и по тежки случай ! Кораба бавно потъва ще има слънце за всички. Някой е захапал въдицата и ще пише завещание да му пратя на л.с. малко лични данни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали септември, но след няколко месеца слънцето ще си обърне полюсите, това го прави на всеки 11 години и определя 11 годишния цикъл на слънчевата активност. А това че някакви парцали наричани вестници както и въпросните "новинарски" сайтове го изкарват като някаква сензация си е проблем на тея дето си губят времето да ги четат.

Редактирано от ined (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.