Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравеите искам да попитам като свьржа лаптопа кьм телевизора ми размазва картината а  като затворя капака на лаптопа картината е идеална някак си се променя разделителната способност и от долу по4ти не  ми се виждат иконите на лентата на зада4ите лаптопа е msi cr650 тв-то е http://www.samsung.com/bg/consumer/tv-audio-video/televisions/led-tv/UE32EH5000WXBT това от настроиките на видеокартата ли е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте малко повече сведения.

Например:

1.С какъв кабел свързвате двата уреда?

2.С какви настройки са дисплеят и телевизорът в контролният панел на видеокартата?

3.Как са зададени честотите на опрезняване и разделителните способности?

п.п. И не става ясно,на кое картината се размазва,пък после се оправя и на кое почти не се вижда лентата на задачите?

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кабела е HDMI

Според мен ,той иска да използва телевизора за монитор .А не, да гледа филми.

да искам да го ползвам за монитор ина4е е свързан с HDMI но разделителната способност на лаптопа е 1366-768 а на тв-то е 1920-1080 и като затворя капака деректно минава на 1920-1080 и картината е супер но самата лента от долу с иконите по4ти не се вижда а като е 1366-768 се вижда но пък картината не е добра та има ли на4ин някакви настроики да се направят,благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами кажете с какво видео е лаптопа.Каквото и да искате да постигнете,трябва да стане от настройките на въпросната видеокарта.Също така е от значение каква е честотата на опресняване.Тоест,какви са херците,образно казано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробваи като коригираш размера на екрана на телевизора.Може като намалиш да се появи лентата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом като на Full HD картината е добра, но таскбар-а става доста дребен от висока резолюция, що не си уголемиш шрифта на 125% от уиндоуса ?

кликаш десен бутон на празно място в десктопа и оттам избираш resolutions  и като ти се отвори прозореца отдолу ще видиш "Make text or other items larger or smaller и оттам си избираш 125%

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами кажете с какво видео е лаптопа.Каквото и да искате да постигнете,трябва да стане от настройките на въпросната видеокарта.Също така е от значение каква е честотата на опресняване.Тоест,какви са херците,образно казано.

AMD Radeon HD6310

Щом като на Full HD картината е добра, но таскбар-а става доста дребен от висока резолюция, що не си уголемиш шрифта на 125% от уиндоуса ?

кликаш десен бутон на празно място в десктопа и оттам избираш resolutions  и като ти се отвори прозореца отдолу ще видиш "Make text or other items larger or smaller и оттам си избираш

нестава дребен а по4ти не се вижда се едно е потанал :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени настройката от Clone на Extended и ще може да зададеш различни разделителни способности на различните дисплеи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени настройката от Clone на Extended и ще може да зададеш различни разделителни способности на различните дисплеи.

ще  ме извиниш ама изобщо незнам от каде да ги сменя тия настроики

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен драйвъра на  AMD Radeon HD6310,не е точният.Catalyst Control Centеr,няма начин да не разпознае монитора на телевизора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.