Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам проблем с преинсталирването,значи мисля че записвачката ми не бачка и реших да пробвам с флашка . Направих го с програмата Universal-USB-Installer-1.9.3.9 . Направих всичко както пишеше,рестартирах компа и там проблема в Biosa нямам usb flash drive имам  USB FDD ,USB ZIP, USB-CD ROM ,и не става пробвах и трите но инсталацията не тръгва. Биоса ми от където мисля че се проверява ,пише phoenix award workstationbios v6.00PG ,на XP съм пробвах WIn 8 :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам проблем с преинсталирването,значи мисля че записвачката ми не бачка и реших да пробвам с флашка . Направих го с програмата Universal-USB-Installer-1.9.3.9 . Направих всичко както пишеше,рестартирах компа и там проблема в Biosa нямам usb flash drive имам  USB FDD ,USB ZIP, USB-CD ROM ,и не става пробвах и трите но инсталацията не тръгва. Биоса ми от където мисля че се проверява ,пише phoenix award workstationbios v6.00PG ,на XP съм пробвах WIn 8 :)

Клавиш, който те праща директно към boot меню, няма ли? Виж при стартирането на машината може да се показва информация, кой е клавиша, който те праща директно към него. Ако не пробвай с F11 (може и F10, различно е, пробвай). Преди това мушни флашката в USB-то и гледай да е 2.0, че понякога не ще да тръгне от 3.0. Рестарт, влизаш във въпросното меню и избираш флашката, ако не фигурира като опция избери Hard disk, enter и вече трябва да я виждаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.pendrivelinux.com/setting-usb-boot-options-phoenix-award-bios/

http://en.kioskea.net/faq/6609-how-to-boot-from-a-usb-device

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правя всичко както е показано в клипа,но резултат няма .. пак не мога да подкарам инсталацията ..

Флашката с каква файлова система е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.