Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

1Българче

Кой ще стане шампион на България?

24 гласували потребители

1. 1. Кой ще стане шампион на България (2013/2014)

• Ботев Пд
    • Лудогорец
    • Литекс
    • Локо Пд
    • Левски Сф
    • Берое СтЗ
    • ЦСКА Сф
    • Друг отбор

Препоръчан отговор

Изминалите 3 кръга в А група загатнаха, че ни очаква един интересен и оспорван шампионат. В такава среда, всеки един от 7-те посочени отбора е потенциален кандидат за титлата. За любителите на мегаизненадите съм оставил и опция "Друг отбор"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изминалите 3 кръга в А група загатнаха, че ни очаква един интересен и оспорван шампионат. В такава среда, всеки един от 7-те посочени отбора е потенциален кандидат за титлата. За любителите на мегаизненадите съм оставил и опция "Друг отбор"

Левски с тази игра не знам защо са сред фаворитите... А да забравих, че батков е адвокат и може да гони съдиите из терените да ги заплашва/плаща?! Според мен равен шанс имат Литекс и Ботев :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бутат говедата за 100-годишнината им. Ако първенството е честно логично Ботев да станат шампиони. Но аз се надявам на края ЦСКА да е на първото място. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При този български футбол и при уговарянето на мачове е безмислено въобще да се правят предположения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига вече с тия уговорки. Аз не съм на това мнение, но това са си мои теории. 

Ботев имат хубав отбор тази година. Лудогорец също играят добре, но щеимат и доста мачове в Лига Европа. 

Залагам на Ботев. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига вече с тия уговорки. Аз не съм на това мнение, но това са си мои теории. 

Ботев имат хубав отбор тази година. Лудогорец също играят добре, но щеимат и доста мачове в Лига Европа. 

Залагам на Ботев. 

Ти явно не си гледал никога БГ футбол,защото Босфор ТВ дори обявиха официално,че 80% от мачовете са уговорени. Ти ако ще гледаш Лудогорец в Лига Европа,аз ще ги гледам в Шампионска,както предполагам и всички други българи. Лудогорец и Ботев ще решават шампиона,престанете със смешните коментари за 2-та малоумни отбора Лефски и Цецка,едните бият заради съдиите и нямат един българин в състава,другите нямаха отбор до вчера и също нямат победа,позорно е.Да не коментирам детските изказвания от рода "ще купим дейвид бентли"...Купете и Бекъм,един играч не прави целия отбор. Няма смисъл да стават такива отбори в топ 4,да ни излагат само по големите форуми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, изминали са едва 3 кръга и е трудно да се правят прогнози, особено при поредния безумен експеримент с тия 2 групи, ала-бала... Ботев играе добре, но няма 9-ка, а след отпадането снощи от Щутгарт едва ли ще се харчат много пари за нови играчи, дори съм склонен да мисля обратното. След малко ще видим кой ще е противник на Лудогорец (същото мнение като за Ботев) в ШЛ, от това ще зависи много.

Левскар съм откакто се помня, но ненавиждам розовите очила, та затова към днешна дата и час бих заложил на Ботев или Лудогорец с лек превес на канарчетата, за които и гласувам.

П.П. Лудогорец ще играе срещу Базел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам само мачовете на Ботев, а това какво обявява дадена телевизия не ме вълнува. Те може да кажат, че и 100% са уговорени. Да им вярвам ли? 

Всеки има право на мнение и коментар. Това, че ти ги определяш като смешни е твое право, но го запази за себе си в изказванията. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледайки класирането след изиграните мачове от 4 кръг се чудя... дали не трябваше да добавя и Любимец в анкетата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С футбола, който играят в А група , на Лудогорец ще им стане традиция 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Състоянието на двата гранда е трагично мисля че Ботев имат най големия шанс 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че така ще завъртят нещата Левски да стана шампион все пак имат годишина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би това ще се реши тази седмица,но това което показва Лудогорец с постояна игра на високи обороти, и играта си на Евро турнирите , за мен те играят футбол, за който в БГ не знаят за сегашния футбол. Не ,че съм против бившите гранове фен съм на ФК Левски, помня мача им срещу Щудгарт през 1984, на един терен с мн дъжд и мн труден мач ,който спечелиха заслужено.Фен съм на Бъгарското, да си върнем стрия имидж и по Европата пак да се прослави Бъгария.За мен не от значение ,кой, важното е да играм все по добре. Моят вот е твъдо Лудогорец

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много слаб мач на Лудогорец, браво на Литекс , взеха 3 т, като гост. Наистина свава интересно :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.