Премини към съдържанието
1Българче

Кой ще стане шампион на България?

24 гласували потребители

1. 1. Кой ще стане шампион на България (2013/2014)

• Ботев Пд
    • Лудогорец
    • Литекс
    • Локо Пд
    • Левски Сф
    • Берое СтЗ
    • ЦСКА Сф
    • Друг отбор

Препоръчан отговор

Изминалите 3 кръга в А група загатнаха, че ни очаква един интересен и оспорван шампионат. В такава среда, всеки един от 7-те посочени отбора е потенциален кандидат за титлата. За любителите на мегаизненадите съм оставил и опция "Друг отбор"

Редактирано от 1Българче (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изминалите 3 кръга в А група загатнаха, че ни очаква един интересен и оспорван шампионат. В такава среда, всеки един от 7-те посочени отбора е потенциален кандидат за титлата. За любителите на мегаизненадите съм оставил и опция "Друг отбор"

Левски с тази игра не знам защо са сред фаворитите... А да забравих, че батков е адвокат и може да гони съдиите из терените да ги заплашва/плаща?! Според мен равен шанс имат Литекс и Ботев :)

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бутат говедата за 100-годишнината им. Ако първенството е честно логично Ботев да станат шампиони. Но аз се надявам на края ЦСКА да е на първото място. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При този български футбол и при уговарянето на мачове е безмислено въобще да се правят предположения.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига вече с тия уговорки. Аз не съм на това мнение, но това са си мои теории. 

Ботев имат хубав отбор тази година. Лудогорец също играят добре, но щеимат и доста мачове в Лига Европа. 

Залагам на Ботев. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига вече с тия уговорки. Аз не съм на това мнение, но това са си мои теории. 

Ботев имат хубав отбор тази година. Лудогорец също играят добре, но щеимат и доста мачове в Лига Европа. 

Залагам на Ботев. 

Ти явно не си гледал никога БГ футбол,защото Босфор ТВ дори обявиха официално,че 80% от мачовете са уговорени. Ти ако ще гледаш Лудогорец в Лига Европа,аз ще ги гледам в Шампионска,както предполагам и всички други българи. Лудогорец и Ботев ще решават шампиона,престанете със смешните коментари за 2-та малоумни отбора Лефски и Цецка,едните бият заради съдиите и нямат един българин в състава,другите нямаха отбор до вчера и също нямат победа,позорно е.Да не коментирам детските изказвания от рода "ще купим дейвид бентли"...Купете и Бекъм,един играч не прави целия отбор. Няма смисъл да стават такива отбори в топ 4,да ни излагат само по големите форуми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, изминали са едва 3 кръга и е трудно да се правят прогнози, особено при поредния безумен експеримент с тия 2 групи, ала-бала... Ботев играе добре, но няма 9-ка, а след отпадането снощи от Щутгарт едва ли ще се харчат много пари за нови играчи, дори съм склонен да мисля обратното. След малко ще видим кой ще е противник на Лудогорец (същото мнение като за Ботев) в ШЛ, от това ще зависи много.

Левскар съм откакто се помня, но ненавиждам розовите очила, та затова към днешна дата и час бих заложил на Ботев или Лудогорец с лек превес на канарчетата, за които и гласувам.

П.П. Лудогорец ще играе срещу Базел.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам само мачовете на Ботев, а това какво обявява дадена телевизия не ме вълнува. Те може да кажат, че и 100% са уговорени. Да им вярвам ли? 

Всеки има право на мнение и коментар. Това, че ти ги определяш като смешни е твое право, но го запази за себе си в изказванията. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледайки класирането след изиграните мачове от 4 кръг се чудя... дали не трябваше да добавя и Любимец в анкетата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С футбола, който играят в А група , на Лудогорец ще им стане традиция 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би това ще се реши тази седмица,но това което показва Лудогорец с постояна игра на високи обороти, и играта си на Евро турнирите , за мен те играят футбол, за който в БГ не знаят за сегашния футбол. Не ,че съм против бившите гранове фен съм на ФК Левски, помня мача им срещу Щудгарт през 1984, на един терен с мн дъжд и мн труден мач ,който спечелиха заслужено.Фен съм на Бъгарското, да си върнем стрия имидж и по Европата пак да се прослави Бъгария.За мен не от значение ,кой, важното е да играм все по добре. Моят вот е твъдо Лудогорец

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много слаб мач на Лудогорец, браво на Литекс , взеха 3 т, като гост. Наистина свава интересно :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.