Премини към съдържанието
luckyboy

В джунглите на Виетнам намериха двама маугли

Препоръчан отговор

В джунглите в централната част на Виетнам са намерени  баща и син,  живели в изолация от цивилизацията 40 години, съобщи Tuoi Tre.

Семейството е изчезнало през 1973 г., още преди края на войната във Виетнам. Сега бащата е на 82 години, а синът  на 41. Както изяснили журналистите, бащата избягал с  детето от селото, когато започнали да го обстрелват от въздуха самолети на ВВС на САЩ. Военните унищожили  дома им и избили  цялото им семейство.

Те основно се хранели с зеленчуци и плодове, понякога ловували диви животни. И двамата са  контактни. Бащата  говори свободно на един от виетнамските диалекти, но синът, който бащата взел в джунглата като бебе,  не разбира човешки език, знае само няколко думи.Местните власти след необходимите медицински мерки, смятат да помогнат на семейството да се адаптира към нормалния живот.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Видео

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

милите, какво прави войната

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

милите, какво прави войната

Имаше и подобни случаи от втората световна война, когато Япония капитулира. В джунглите на остров Окинава е имало бойни подразделения, които са се крили до 1973 година. Имаше и правен филм по този случай,.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горките хора :(

Страхът, мъката, отчаянието и безсилието са способни да променят човешката психика до такава степен, че човекът да забрави, че е човек.

Сещам се за филма "Козият рог"...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

В джунглите в централната част на Виетнам са намерени  баща и син,  живели в изолация от цивилизацията 40 години.Бащата  говори свободно на един от виетнамските диалекти, но синът, който бащата взел в джунглата като бебе,  не разбира човешки език, знае само няколко думи.

...

ако е била майката, момчето, вероятно, щеше да говори, 

не подценявам трагедията...съдба

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оф страшно ще е на тези години тепърва да го интегрират.Това ще окаже голям шок и не знам горкия как ще го преодолее :(

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако е била майката, момчето, вероятно, щеше да говори, 

не подценявам трагедията...съдба

ДА и е щяло да умре от глад!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако разтърсят из форума, дали няма да открият, повече от 2 Маугли? :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.