Премини към съдържанието
bibito

Проблем с инсталиране на Syberia

Препоръчан отговор

Имам следния проблем-инсталирам играта и когато я стартирам ми изписва"Insert Syberia CD".Пробвал съм да я стартирам с CD и с Daemon tools-винаги изписва това.Благодаря предварително за някакви идеи относно проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да я свалиш наново от някаде другаде. Аз я имам на диск и само копирам файловете, не исталирам нищо. Не си спомням откъде съм я дърпал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момчета и аз имам сиберия на диск ама неще да се инсталира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам следния проблем-инсталирам играта и когато я стартирам ми изписва"Insert Syberia CD".Пробвал съм да я стартирам с CD и с Daemon tools-винаги изписва това.Благодаря предварително за някакви идеи относно проблема

А да си пробвал да сложиш crack-a на играта в директорията и? cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръпнах я от другаде и проблема се реши

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са проблемите на пиратството!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте,изтеглила съм си сиберята но е в 2 диска.Инсталирвам първия с даемон толса и ми иска втория диск,но когато натисна преглед ми вади само папките на компа,не влиза в папките.Помощ моля :help: Как да заредя втория диск?????

Редактирано от nelito75 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако първият диск се зарежда като виртуално CD/DVD - Устройство 0: (H:), то ако заредиш вторият в Устройство 1: (следващият слот), той е на следващата буква (в случая I:). Или с други думи, като ти поиска диск 2, просто гледаш като си го заредила с DAEMON Tools, той коя буква му е дал и в полето пишеш нея с две точни и наклонена черта ("H:\", "I:\", "J:\", K:\" и т.н.) без да използваш преглед.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...или го зареждаш в същото устройство, в което си заредила първия диск - не бърка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай ТОЗИ торент ! Syberia I и Syberia II RIP разархивираш , инсталираш и играеш ! Изпробвано и работи !

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hanibal,аз видях че има рип торенти,но исках тези,защото са с бг превод.Но все пак ви благодаря за усърдната помощ :blink: Инсталирах я,но сега пък ми дава гешка (Please insert the first Syberia CD-ROM,select OK and restart application) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ohmy.gif Нели в момента играя Syberia 2 точно изтеглена от там ...

Я пробвай да изтеглиш ТОВА / разбрах че говориш за 1 :line dance: /

Няма начин да не стане ... разархивираш и играеш / RIP / .

Като стане / което е невъзвожно ... тествано и работи / ми пиши да ти пратя линк за субтитри на български !

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен пък нещо ми намирисва че това "Please insert the first Syberia CD-ROM,select OK and restart application" идва от липса на поставен крак. nelito75, правила ли си нещо по въпроса ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FEarBG нека си изтегли RIP-a брат ... че ще има много питане ... в него всичко е поставено ;) ! А и бях чел в коментарите на замундата че някой са имали проблем с поставеният крак !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.