Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте на всички!Интересува ме , има ли някаква програма с която мога да си оформя форум и да го пускам в интернет. Да могат да се регват потребители и да си има модератори. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз искам да направя бардак. Има ли желаещи да почват?

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз съм мераклия, но към вторият пост! Към първия имам стаж - повече от 9 години и не си струва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз искам да направя бардак. Има ли желаещи да почват?

Абе човек, защо веднага почна с тея подигравки! Писна ми една тема да пусна все ще се намери някой , който (с извинение към повечето хора) да я осере. Защо няма такива хора в dog.bg или други форуми? Защото в България явно най-възпитаните хора са собственици на кучета.  Ако никой от вас не може да ме опроверга , просто да не пише по темата. Не искам излишен спам. Съжалявам и се извинявам на бъдещите потребители, които ще пишат тук, но просто някои от нас прекаляват с простотията.  :shock11:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Интересува ме , има ли някаква програма с която мога да си оформя форум и да го пускам в интернет. Да могат да се регват потребители и да си има модератори. Благодаря предварително!

http://www.kaldata.com/articles.php?action=show&showarticle=6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не се възмущавай толкова, а събери парички за...форума. После ще се увериш...че си ги загубил безвъзвратно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.