Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

antonio_522

Търся наистина БЕЗПЛАТЕН Домейн

Препоръчан отговор

Заглавието говори, като допълнение ще кажа, че не искам домейн да е просто като маска на друг домейн ами домейн си с всичките му работи ако ще на oieorwpi.hpo да е но да е домейн с всичко да може да си закача за него мой си хостинг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв точно е проблемът с нормален домейн за 15-20 лева на година?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв точно е проблемът с нормален домейн за 15-20 лева на година?

Щом толкова те интересува, не ми се дават толкова пари сега :P:D а и ми трябва за нещо дребно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом толкова те интересува, не ми се дават толкова пари сега а и ми трябва за нещо дребно

Няма безплатен обяд. Няма и безплатен домейн, където няма да ти нацъкат реклами или абсурдни други лимити.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скъперничеството в един уеб проект накрая излиза скъпо.

А и не виждам тук как може някой да ти помогне, освен да ти даде 20 кинта за домейн, ама все ми се струва, че няма кой да се отзове.  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скъперничеството в един уеб проект накрая излиза скъпо.

А и не виждам тук как може някой да ти помогне, освен да ти даде 20 кинта за домейн, ама все ми се струва, че няма кой да се отзове.  :wink12:

Като малко допълнение към това мнение, мисля, че в случая това опира и до приоритети - чисто сметкаджийски погледнато, запитващия е дал някакви средства, за да се възползва от услугата "ВИП" потребител и е сметнал, че това е по-важно от това да даде още 2-5 лева отгоре за домейн. Иначе както и колегата simtech сподели, ако има безплатни такива, то ще си идват или с реклами или някакви adware-и. 

P.S. Това си е лично мое мнение, разбира се :).

:offtopic_s:

А и не виждам тук как може някой да ти помогне, освен да ти даде 20 кинта за домейн, ама все ми се струва, че няма кой да се отзове

Винаги можем да направим касичка или направо да се отвори дарителска сметка  :P . Варианта "събиране от закуски" също важи  ;).

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.