Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Монитора ми е Philips 170s, от известно време на екрана ми изкарава съобщение OSD Main Controls Locked и след няколко секунди OSD Main Controls Unlocked. Понякога монитора гасне за няколко секунди и се оправа. Също ми изкарва и менюто на монитора на екрана и се скрива, но това с OSD съобщението е постоянно. Носих го няколко пъти на ремонт и като ми го върнат уж "оправен" пак ми прави същите проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След колко време започва да ти прави проблема след като го вземеш от сервиза? Там на място тестваш ли го?

Предполагам, че няма да може да се оправи този проблем. Ако е в гаранция го сменяй с нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм го тествал в сервиза, направо ми го дадоха. Като се прибрах нямаше проблеми и след няколко часа като го включих пак почна да го прави отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами направи рекламация в сервиза - проблема е в бутоните или блока за управление .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от kocata
      Здравейте. Имам проблем с телевизор Philips 43pus6412/12. Проблема е че трябва да работи с IPTV set top box MAG322, но двете дистанционни работят на една и съща чeстота за инфраред. Има ли някакъв вариант да се смени чeстотата за дистанционното на телевизора. Ще бъда благодарен за всякакви идеи как да го подкарам да работят и двете дистанционни.

• от did90
      Здравейте, 
      Преди около месец си закупих горепосочения телевизор, свъзах го с wifi без проблем, преди 2 седмици някъде обаче при опит да стартирам Smart функциите, телевизорът не реагира изобщо, при което реших да го преинсталирам - да го върна към заводски настройки. От тогава изобщо не може да открие нито 1 безжична мрежа, а наоколо има поне 10, моят рутер е буквално на сантиметри и не го намира, а с останалите устройства няма проблеми. Пробвах WPS свързване и чрез бутона на рутера и онлайн през настройките, изписва, че се е свързал, след което като се опитам да заредя нещо, пак няма.. Моля дайте съвет какво може да е, трябва ли да го нося в сервиз..?
    • от Svetlio88
      Здравейте!
      От около месец съм собственик на смарт телевизор Philips 43PUS6262 /12  - 43", модел от 2017 година, с операционна с-ма Линукс.
      Като цяло съм доволен от картината, функцията амбилайт  е доста атрактивна глезотийка, но имам следния проблем.
      Телевизорът основно го използвам за гледане на филми от флашка. Обаче имам един малък проблем и имайки предвид, че телевизора струва повече от месечния ми доход, това почва леко да ме притеснява.
      При опит да пусна филм от флаш памет телевизора забива - показва черен екран, но  подсветката работи (все едно филма се е пуснал, но е блокирал още на първата секунда, когато екрана е черен). При натискане на копчета от дистанционното лампичката на самия телевизор мига, т.е. реагира на командите, но нищо не става. Нито мога да му дам exit, нито да изключа телевизора с дистанционното. При изваждане на флашката - същата работа. Единственото решение е да изключа телевизора от контакта. 
      След това дори и 20 пъти да пробвам да стартирам същия файл - всичко си е наред, филма си тръгва, без забивания и т.н.
      Направи ми впечатление, че след това забиване на флашката (в главната директория) имам някакъв странен файл без разширение, който е от порядъка на 1-2 ГБ, вероятно създаден от телевизора. Пробвах по името на файла да потърся нещо в Гугъл, но нищо не излиза. 
      Досега два пъти ми е забивал така и интересното е, че това се случва при опит да пусна филм от флаш памет непосредствено (1-2 мин.) след като съм включил телевизора. Флашката я разпознава, всички файлове чете, но при опит да стартирам видео файла забива.
      Снощи пак блокира, съответно изчаках няколко минути, но без резултат и някрая изкубах щепсела. Помислих си "да не би софтуера да е тръгнал да се обновява сам", защото в указанията изрично пише, че при обновяване не бива да се изключва, но не ми е показвало никакво съобщение за обновяване и вероятно става въпрос за най-обикновено забиване.
      Въпросите са ми:
      Това попринцип нормално поведение ли е за смарт телевизорите да блокират от време на време?
      Дали според вас има някаква зависимост от това дали блокирането е резултат от пускането на външна медия непосредствено след включване на телевизора (говорим за 1-2 мин след пускането му) или е просто съвпадение? Изключване на телевизора от контакта при подобно забиване може ли да повреди телевизора или софтуера му? 
      Не мисля да го рекламирам все още, защото до момента само два пъти от примерно 30 пускания би е правило проблем, дано е нещо инцидентно  
    • от Мирослав_Христов
      Здравейте закупих си този телевизор: zora.bg/product/32290sm-1
      Пише, че е Wifi ready от къде мога да си купя донгъл за него..
      Писах на ЗОРА те ми казаха, че ми трябва донгъл на VESTEL но аз не мога да намеря.
      Благодаря ви предварително!
    • от callpchelp
      Имам проблемен андроид таблет, който ЯВНО е китаец носещ марката Philips. От марката ми съобщават, че такъв артикул не предлагат. А сега търся ROM или поне firmware ъпдейт с който да поправя скапалия се андроид. Тъй като тази информация не ми бе предоставена от никой се нуждая, ако случайно някой притежава такъв таблет Philips PI3100Z2/58 да предостави Бекъп направен чрез  Nandroid, ROM Manager или по този начин: https://www.howtogeek.com/125375/how-to-create-a-full-android-phone-or-tablet-backup-without-rooting-or-unlocking-your-device/ на своя таблет. 
      А ако някой има идея, на кой китайски таблет наподобява нека даде предложението си, може да са с еднакъв софтуер.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.