Премини към съдържанието
zori7o

Изключване на сензорния екран на Samsung galaxy s3

Препоръчан отговор

Преди няколко часа си купих Samsung galaxy s3, включих го, всичко беше наред. След няколко часа ми даде черен екран сензорите издават звуци, но екрана стои черен. На някой случвало ли му се е? Ще съм Ви много благодарна, ако някой ми помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да извадиш и поставиш наново батерията..Ако телефона е в гаранция,прочела си опътването и не намираш решение - в сервиза!

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да извадиш и поставиш наново батерията..

Пробвах 10000 пъти, не става :(

Пробвай да извадиш и поставиш наново батерията..Ако телефона е в гаранция,прочела си опътването и не намираш решение - в сервиза!

Е ми то никъде не пише за това състояние на телефона ... Няма и от къде какво да прочете човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А отключили ли сте въобще телефона ?

Телефона е купен преди няколко часа, оставих го да се зарежда! След определено време го погледнах и беше с черен екран, предположих, че се е изключил. Опитах се да го включа, индикатора му светна, но екрана е черен. Когато натискаш по екрана се чуват звуци, но нищо не се вижда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами най-логичното нещо което може да се направи е да го върнете в магазина (ако естествено е нов). :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами най-логичното нещо което може да се направи е да го върнете в магазина (ако естествено е нов). :)

Ти сериозно ли? Виж не се бях сетила! Ако някой може да ми помогне ще съм благодарна, ако не не ми давайте тъпи идеи!

Ти сериозно ли? Виж не се бях сетила! Ако някой може да ми помогне ще съм благодарна, ако не не ми давайте тъпи идеи!

Всъщност неща, които мога и сама да се сетя да направя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А можете ли да направите RESET с бутоните?

Както е показано ТУК

На мен нищо не ми се появява на екрана, така че утре се връща в офиса на Глобул! А аз ще вдигна такъв скандал, че дори ще си искам нов! Какво е това нещо, не е работил и 3 часа. Благодаря много за клипа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мислиш ли, че е малко нагло да се обръщаш с такъв тон към хора които се опитват да помогнат?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъпи идеи ли. Напротив съвета е доста правилен. Връщаш го обратно в магазина. Ако има фабричен дефект да го сменят докато е време. Да не кажат после че си го повредила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъпи идеи ли. Напротив съвета е доста правилен. Връщаш го обратно в магазина. Ако има фабричен дефект да го сменят докато е време. Да не кажат после че си го повредила.

Ами те това ще кажат. Ще го пратят в сервиз за един месец и ще и кажат, че е мокър. :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те това ще кажат. Ще го пратят в сервиз за един месец и ще и кажат, че е мокър. :eek:

Проблема така или иначе е хардуерен и ще трябва да се занесе в сервиза. Ако знаеш, че са некоректни няма да си купуваш телефони от тях. 

На мен нищо не ми се появява на екрана, така че утре се връща в офиса на Глобул! А аз ще вдигна такъв скандал, че дори ще си искам нов! Какво е това нещо, не е работил и 3 часа. Благодаря много за клипа :)

Недей да влизаш със скандал. Просто отиди и обясни какво се е случило. Ако вече започнат да се правят на ударени това е друга тема. Нормално е за техниката да дефектира. Затова се дават гаранции. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е*ати логиката. Купуваш си чисто нов телефон, след няколко часа дава сериозен дефект, но вместо да се възползваш от гаранцията хайде да пробваме всичко възможно и да о*серем още повече положението. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъпи идеи са това да ме пита дали изобщо съм го отключила, не съм толкова тъпа, че да се мъча цяла нощ да го включа и да не разбера, че е заключен. Да върнах го и ми го смениха, защото се оказа фабричен дефект наистина.   

Е*ати логиката. Купуваш си чисто нов телефон, след няколко часа дава сериозен дефект, но вместо да се възползваш от гаранцията хайде да пробваме всичко възможно и да о*серем още повече положението. :ph34r:

Е ми след като магазина не работи, защо да не попитам дали на някой не му се е случвало??? Не карам никой насила да ми пише! И точно ти "С ако телефона е нов де" мислиш ли, че бих лъгала, че телефона ми е нов, след като нямам никаква полза от това и още повече във форум?

Не мислиш ли, че е малко нагло да се обръщаш с такъв тон към хора които се опитват да помогнат?

А ти мислиш ли, че съм толкова тъпа, за да не се сетя да го рестартирам?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не е споменал за лъжа, написах "ако е нов" защото в първия пост никъде не е споменато дали е нов или 2-ра ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога никой не е казвал нещо подобно, хората ти предлагат идеи без значение колко са лесни или сложни, би трябвало да си благодарна за това.А с такива бурни реакции не знам дали си тъпа но със сигурност си невъзпитана.Както и да е, повече не ми се спори, да ти е честит новия телефон и приеми моите извинения ако съм те обидил.

Редактирано от Chark (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъпи идеи са това да ме пита дали изобщо съм го отключила, не съм толкова тъпа, че да се мъча цяла нощ да го включа и да не разбера, че е заключен. Да върнах го и ми го смениха, защото се оказа фабричен дефект наистина.   

Е ми след като магазина не работи, защо да не попитам дали на някой не му се е случвало??? Не карам никой насила да ми пише! И точно ти "С ако телефона е нов де" мислиш ли, че бих лъгала, че телефона ми е нов, след като нямам никаква полза от това и още повече във форум?

Честно да ти кажа, срещнал съм толкова идиоти по форумите,че вече не се съмнявам в тъпотата на хората! Как да разбера по форума дали си тъпа или не? Има ги всякакви и затова се почва от най-просто нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.