Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

garincha_87

Лаптоп конфигурация

Препоръчан отговор

Здравейте, прочетох коментарите и темите по въпроса за лаптопите и съм се спрял на два модела, които исках да изкоментирам с по-опитните тук. 

Необходим ми е лаптоп, който да работи с графични програми като photoshop и corel draw. Паралелно с това тъй като обичам да играя игри като фифа и нфс с приятели трябва да бъде подходящ и за тях. Наясно съм, че лаптопа не е най-доброто решение за игри, но само за две или три игри не мисля да купувам настолен. В този ред на мисли, как смятате тези три модела ще ми свършат ли работа ? Кой бихте препоръчали от тях ?

Aspire_V3_571G

или 

Aspire_V3_771G

или 

dell-inspiron-15512

Също така какво е мнението ви за охлаждащите подложки ? Ще намалят ли проблемите с охлаждането ?

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбираме, че бюджета е 1170 лв.?

От този порядък :) По принцип си бях поставил граница от 1300, но не намерих нищо по-добро като характеристики, освен две HPта , а на доста места прочетох доста лоши неща за HP. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, прочетох коментарите и темите по въпроса за лаптопите и съм се спрял на два модела, които исках да изкоментирам с по-опитните тук.    Необходим ми е лаптоп, който да работи с графични програми като photoshop и corel draw. Паралелно с това тъй като обичам да играя игри като фифа и нфс с приятели трябва да бъде подходящ и за тях. Наясно съм, че лаптопа не е най-доброто решение за игри, но само за две или три игри не мисля да купувам настолен. В този ред на мисли, как смятате тези два модела ще ми свършат ли работа ?   http://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_V3_571G-acer_aspire_v3571g_NXM6BEX036   и    http://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_V3_771G-acer_aspire_v3771g_NX_M6SEX_025      Също така какво е мнението ви за охлаждащите подложки ? Ще намалят ли проблемите с охлаждането ?   Поздрави

Моля линковете да са по правилата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този също ми грабна окото : 

toshiba-satellite-l870

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих предпочел ето този V3-771g, защото е с по-голям дисплей, пък за графично обработване е по-приятно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този Acer до 1300 лв. също не е лош.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.