Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте !

Днес ще ви кажа как може да увеличите посещенията във Вашият уебсайт.

Този начин който ще ви покажа може да ви донесе по 500 посетители на ден (може и повече).

За да увеличите посещенията си, можете да разменяте банери или да рекламирате !

Размяната на банери е доста ефикасен начин за трупане на посетители, намерете уебсайт който предлага размяна на банери и разменете банери.

Другият начин е система за трафик. Ще ви предложа една система за трафик която е много ефикасна, тя може да ви донесе по 1500 посетителя на ден, може и повече. Регистрирайте се на следния адрес: http://web-traffic.bg.tf

След като се регистрирате започнете да трупате Монети, след което можете да ги използвате за да купите посетители за Вашия уебсайт. Също така можете да сложите реферален линк във Вашия уебсайт , така че ако някой се регистрира от този линк ще ви донесе +100 монети . 

Редактирано от capnemo
без реферали! (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по-добре направете раздел за секс

:P

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно, но едва ли трафика би бил толкова голям. По-скоро се ориентирайте към правилно SEO и реклама в google. Можете да проверите и по-големите бг мрежи за трафик като етаргет, изиадс, нетинфо и др. :)

Редактирано от teddyn1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пък не винаги трафика е толкова важен - в смисъл важни са и returning visitors - това че си успял да спечелиш потребители, които пак да се върнат при теб. Особено ако става въпрос за информационен сайт. :P Тогава вече говорим и за изграден брандинг на сайта :inlove1:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Размяна на безполезен трафик - супер офертата  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не виждам смисъл от безполезни и нетаргетирани посетители. Нужни са решения в дългосрочен план като оптимизация и реклама

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздрави Silvi Iskrenova за смелостта (и наглостта)  да си сложиш линкче, а след време да превлечеш някой балък. Нищо лично, например познавам 2-ма дето за давали на 911 по 600 лева и на голдън пейч 500, а резултатите можеше да им ги кажа и аз за по-малка сума :D  Във бизнеса ти все още има хляб, но прощавам ти преди да стана като теб, че разочарованието доста веб мастъри настигна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди съм ползвал и такъв вид трафик и еази4 уои  или нещо подобно. Това не е трафик който ти помага. Това е безполезен трафик. Лъжа за балъците който тепърва прохождат в интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тук всеки говори но почтни никой не показва надеждни примери. Ето например на ТОВА какво му е нужно за да се класира винаги на първите места в мрежата ?

Редактирано от quickJO
Премахнат линк за PTC (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тук всеки говори но почтни никой не показва надеждни примери. Ето например на ТОВА какво му е нужно за да се класира винаги на първите места в мрежата ?

Да ти е приятна почивката!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безполезен безполезен ама се неква файда ще има.

А ако те хване гугала ,че правиш нещо нередно бан и сайта излиза от класация.Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Днес ще ви кажа как може да увеличите посещенията във Вашият уебсайт.

Този начин който ще ви покажа може да ви донесе по 500 посетители на ден (може и повече).

За да увеличите посещенията си, можете да разменяте банери или да рекламирате !

Размяната на банери е доста ефикасен начин за трупане на посетители, намерете уебсайт който предлага размяна на банери и разменете банери.

Другият начин е система за трафик. Ще ви предложа една система за трафик която е много ефикасна, тя може да ви донесе по 1500 посетителя на ден, може и повече. Регистрирайте се на следния адрес: http://web-traffic.bg.tf

След като се регистрирате започнете да трупате Монети, след което можете да ги използвате за да купите посетители за Вашия уебсайт. Също така можете да сложите реферален линк във Вашия уебсайт , така че ако някой се регистрира от този линк ще ви донесе +100 монети . 

Лош начин за реклама. Като един редовен участник в тази секция, съм разочорован от този пост :gamer2: Не пробвай с спам по форумите, те са за съвети и мнения, а не за adverstıng. Гледай да не си навлечеш бела с тези публикации :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Платената таргетирана  реклама винаги е най-добра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малко  съм  изван  темата,  но  някои  ако  иска  да  разменим  банери ,  имам няколко  сайта  с  по  100-200  уникални  дневно.Разменям  банерите  с подобен  трафик  на  сайтове ,  предложения на  лична  или  може  и  в  темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.