Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Интересува ме, дали има някой от форума, който използва следния стол да даде мнение дали е удобен и дали си заслужава покупката му.

Публикувано изображение

Благодаря!

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя е доста подобен и е удобен. Въпрос на свикване. Най-добре да отидеш в магазин и да го опиташ там на теб дали ти е удобен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да! Не е лош. Само преди да го купиш го огледай внимателно, дали повдигането му и облегалката е в изправност. Ползвам почти същият и съм доволен. Бързо се местя от компютър на друг/ пода ми е теракот/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е горещо у вас - питай за друга дамаска - не кожена.

Иначе и аз ползвам подобен - гледай подлакътниците да са стабилни и колелцата да не са менте (изцяло пластмаса). Седни - трябва лесно да те издържа - да се смъква и вдига плавно.

И най-важното - на тебе да ти е удобен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седалката има символично поставен (напълнен) дунапрен, който след месец-два се раздробява и все едно сядаш директно върху пластмасовата ( или дървена) основа. Което е гадно при продължително седене, защото се изръбват задните части. Амортисьора пропада няколко пъти в стойката с колелцата и съм го избивал на преса за да го оправя. Болтовете на подлакътниците се саморазвиват периодически, а пластмасовите капачки падат постоянно. Ако можеш да си позволиш по-скъп вариант на офис стол е по-добрият вариат, отколкото този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този е полски на цена от 230лв. и ми казаха, че бил много стабилен уж...

Седалката има символично поставен (напълнен) дунапрен, който след месец-два се раздробява и все едно сядаш директно върху пластмасовата ( или дървена) основа. Което е гадно при продължително седене, защото се изръбват задните части. Амортисьора пропада няколко пъти в стойката с колелцата и съм го избивал на преса за да го оправя. Болтовете на подлакътниците се саморазвиват периодически, а пластмасовите капачки падат постоянно. Ако можеш да си позволиш по-скъп вариант на офис стол е по-добрият вариат, отколкото този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този е полски на цена от 230лв. и ми казаха, че бил много стабилен уж...

Нищо подобно, всичко е чайна-майна и струва около 80-90 лв. в "Метро". За 230 лв. ще си вземеш златен, не знам кой иска да те прекара само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nowy Styl е стола. и наистина е полски от естествена кожа.;-)

Нищо подобно, всичко е чайна-майна и струва около 80-90 лв. в "Метро". За 230 лв. ще си вземеш златен, не знам кой иска да те прекара само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е сайта. Аз лично не открих такъв стол, който си дал в пост №1 макар, че има доста подобни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво пишеше на кашона.

Публикувано изображение

Това е сайта. Аз лично не открих такъв стол, който си дал в пост №1 макар, че има доста подобни.

Ето го на сайта. http://www.nowystyl.com/products/office-armchairs/MANAGER/MANAGER-KD-HS-with-a-Tilt-mechanism

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни тук има голям избор http://stol4e.bg/bg/search.html

То даже го има същия http://stol4e.bg/bg/product-view/474.html

http://www.offex.bg/showproduct-11767.html

Редактирано от welcome2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Интересува ме, дали има някой от форума, който използва следния стол да даде мнение дали е удобен и дали си заслужава покупката му.

Публикувано изображение

Благодаря!

Да имах го същия миналата година 59лв от метро.3ти месец му се скъса кожата от шевовете,после му се счупиха пластмасите над колелата.За 59лв толкова 1 година с много зор

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи лепват му етикетче маде ин Полша и вдигат цената 3 пъти, така ли да разбирам нещата?Знам такива номера с компютърни захранвания, дрехи, картофи и какво ли не. Вече и със столовете ли почнаха да правят така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към автора на темата - след като си решил да купуваш стол, явно имаш необходимост от такъв и парите ще ги похарчиш. Преди да направиш избора, разгледай китайските столове-кожа,пластмаси,изработка и най-вече кашона с етикета. Огледай и полските по същият начин за да може да направиш сравнение. Ако трябва, няколко пъти ги гледай - няма да се свършат, нито цената ще скочи драстично. Пиша това, за да те предпазя от грешен избор, защото 230 лв. са си много пари за стол, от който после да останеш разочарован. Вероятността, да се окаже различен от полски е доста голяма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полски няма да е в никакъв случай. Най-много да е е опакован в Полша.

Възможните проблеми както някой описа по-горе са:

Протъркване на кожената седалка

Разхлабване на болтовете с времето.(Моите ги притягам 2-3 пъти в годината и не ми пука)

Когато почне да скърца притягам долните болтове и спира да скърца.

Декоративните капачета на болтовете на подлакътниците имат навика да падат от време на време, но не е толкова голям проблем.

Колелцата вероятно са изцяло от пластмаса и е желателно да е ползва върху дебел килим.

Подлакътници не знам как трябва да се чекнеш, че да ги счупиш, но нали "няма нищо невъзможно на света".

С времето се наблюдава постепенно и неусетно хлътване на амортисъора (не е от теглото).

За евтин стол става. Моя го ползвам с допълнителна възглавничка върху седалката и вързана за подлакътниците долу и вече няма проблени с изтъркване. А и е по-меко.

Имаш ли котка? Обичат да дерат кожа, дори и изкуствена.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полски няма да е в никакъв случай. Най-много да е е опакован в Полша.

Възможните проблеми както някой описа по-горе са:

Протъркване на кожената седалка

Разхлабване на болтовете с времето.(Моите ги притягам 2-3 пъти в годината и не ми пука)

Когато почне да скърца притягам долните болтове и спира да скърца.

Декоративните капачета на болтовете на подлакътниците имат навика да падат от време на време, но не е толкова голям проблем.

Колелцата вероятно са изцяло от пластмаса и е желателно да е ползва върху дебел килим.

Подлакътници не знам как трябва да се чекнеш, че да ги счупиш, но нали "няма нищо невъзможно на света".

С времето се наблюдава постепенно и неусетно хлътване на амортисъора (не е от теглото).

За евтин стол става. Моя го ползвам с допълнителна възглавничка върху седалката и вързана за подлакътниците долу и вече няма проблени с изтъркване. А и е по-меко.

Имаш ли котка? Обичат да дерат кожа, дори и изкуствена.

Благодаря за поста, ама стола не бих го описал никак като евтин. И стига с тези реплики (нямам предвид конкретно за Вас) какво е това невярване? Стола е Полски, даже пише къде е произведен - made in EU.;-) Този стол дори няма декоративни капачки, така че един "проблем" по-малко.;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

познай как се намира резервно колелце после

аз поне не откривам у цялата Вселена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колелата са стандартни, колела колкото искаш... В нас имам два стола, които са стари и колелата могат да им се използват, но ми се вижда странно, как може да се счупят, при положение че на досегашните ми столове нито едно коолелце не се е счупило.

познай как се намира резервно колелце после

аз поне не откривам у цялата Вселена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.