Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Електронен дневник  

3 гласували потребители

1. 1. Вашето мнение за електронните дневници?

• Бих се възползвал от услугата, защото е прекрасна идея, която позволява по-лесна връзка училище-родител-ученик
      1
    • Улеснява достъпа до оценките на ученика, но не е нещо кой знае какво
      1
    • Интересно ми е да видя какво ще се получи в бъдеще
      0
    • Детето ми не е ученик
      0
    • Не бих се възползвал от услугата, защото е загуба на време
      1

Препоръчан отговор

Здравейте! От няколко години насам в българските училища постепенно се въвежда система за онлайн оценяване - Електронни дневници. Интересува ме всеобщото мнение за този вид услуга - дали е в полза, улеснява ли родителите, тъй като моето дете ще започва училище и тепърва ще се сблъсквам с тези новости. Бих се радвал да споделите кой какво мисли за Онлайн бележниците. :) Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Личното мнение е най-важно...Наистина имам предвид личното. Защото всеки има своето гледище за нещата от живота. Така че, не разчитайте много на чужди оценки, а влезте и вижте какво представляват. Ако трябва помолете да Ви ги покаже някой съсед, на който детето вече учи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Личното мнение е най-важно...Наистина имам предвид личното. Защото всеки има своето гледище за нещата от живота. Така че, не разчитайте много на чужди оценки, а влезте и вижте какво представляват. Ако трябва помолете да Ви ги покаже някой съсед, на който детето вече учи.

Винаги личното мнение е най-важно, но в повечето случаи се оказва ограничено, тъй като от всеки можеш да научиш нещо ново, което да промени мнението ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но без личен поглед върху  нещата, няма база за сравнение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
      Здравейте! Търся безплатен сайт, в който мога да кача желания от мен клип, да му напиша субтитри и да го сваля с тях, като едно цяло. Бих могъл да извърша подобно нещо във Vbox примерно, но субтитрите там са отделно. Като го сваля, клипът ще е отново без субтитри, а трябва да го кача и в няколко други сайта. 
    • от berbat0v
      Продава се работещ онлайн магазин за бижута на принципа дропшипинг/единствен партньор сме на доставчика/.Доставчика е официялен представител за България на марките : Q&Q , CASIO ,Paco Rabanne, Kontakt, Jet Set ,Omax,Sprinto,Prema,Time Force, Haurex-Italy/всички със сертификат и гаранция/.Магазина разполага с доста голям асортимент от артикули ,като преобладават бижутата,но доставчика дава възможност да се добавят още над 2000+ артикула от по-горе посочените марки.Платформата няма ограничение относно количеството на добавени артикули /като повечето платени и безплатни платформи/.Сайта е с платена тема,платен СЕО плъгин /спестява от допълнителни разходи за сео оптимизация/,платен секюрити плъгин,мобилна версия,лайв чат за по-добра комуникация с клиентите,НЕограничен брой имейл акаунти от вида ВАШЕТО-ИМЕ@BijuBG.net , SSL сертификат за сигурност, платен хостинг и домейн за 1 година. Страхотен домейн за дейноста на магазина,регистриран в търсачките!Правена е платена реклама във Фейсбук и Гугъл.Много добра комисионна,която се изплаща веднъж месечно /или при договорка и 2 пъти месечно/,коректност от страна на доставчика,каквато се очаква и от вас.Купувате готов,работещ бизнес без да е нужно да влагате средства за закупуване на стока,наемане на склад ,персонал и без да се ангажирате с доставки на стоки!!Купувате магазина и започвате да продавате!!Получавате също и безплатна потдръжка при възникнал технически проблем със платформата,както и безплатно обучение,ако се нуждаете от такова!!Адрес на магазина : https://www.BijuBG.net За контакти и повече информация : mihailov@chef.net Приемат се и оферти различни от посочената цена,като на всяка ще бъде отговорено!!
    • от berbat0v
      Продава се работещ онлайн магазин за бижута на принципа дропшипинг/единствен партньор сме на доставчика/.Доставчика е официялен представител за българия на марките : Q&Q , CASIO ,Paco Rabanne, Kontakt, Jet Set ,Omax,Sprinto,Prema,Time Force, Haurex-Italy/всички със сертификат и гаранция/.Магазина разполага с доста голям асортимент от артикули ,като преобладават бижутата,но доставчика дава възможност да се добавят още над 2000+ артикула от по-горе посочените марки.Платформата няма ограничение относно количеството на добавени артикули /като повечето платени и безплатни платформи/.Сайта е с платена тема,платен СЕО плъгин /спестява от допълнителни разходи за сео оптимизация/,платен секюрити плъгин,мобилна версия,лайв чат за по-добра комуникация с клиентите,НЕограничен брой имейл акаунти от вида ВАШЕТО-ИМЕ@BijuBG.net , SSL сертификат за сигурност, платен хостинг и домейн за 1 година. Страхотен домейн за дейноста на магазина,регистриран в търсачките!Правена е платена реклама във Фейсбук и Гугъл.Много добра комисионна,която се изплаща веднъж месечно /или при договорка и 2 пъти месечно/,коректност от страна на доставчика,каквато се очаква и от вас.Купувате готов,работещ бизнес без да е нужно да влагате средства за закупуване на стока,наемане на склад ,персонал и без да се ангажирате с доставки на стоки!!Купувате магазина и започвате да продавате!!Получавате също и безплатна потдръжка при възникнал технически проблем със платформата,както и безплатно обучение,ако се нуждаете от такова!!Адрес на магазина : https://www.BijuBG.net За контакти и повече информация : mihailov@chef.net Приемат се и оферти различни от посочената цена,като на всяка ще бъде отговорено!!
    • от Мирослав 75
      Какво ви е мнението за PTC сайтовете?
    • от Моника Методиева
      Здравейте! Имам въпрос относно онлайн статуса във Вайбър. Показва ми че съм била на линия в 1ч през нощта снощи, а аз дори не съм докосвала телефона. Снощи ми свърши нета на максимална скорост, а през нощта са спрели и Wi-Fi. Сутринта като пуснах Вайбър около час не успя да се свърже към мрежата. Та как се получава да съм била на линия без да съм пипала телефона изобщо? Приложението ли се е бъгнало нещо или телефона? Сега ту се свързва, ту отново губи връзка... Благодаря ви предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.