Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mrivanov

Търся: Програма за проектиране на огради,врати,прозорци и .. ( пример снимка )

Препоръчан отговор

Здравейте,

Търся програма (лесна) по възможност за проектиране на огради,врати,прозорци изработени от обикновено/ковано желязо. Надявам се да съм се изказал правилно и обяснил добре какво точно търся.

Аз се сещам за AudoCAD но не мога да работя с нея за съжаление.

Ето и пример който намерих из интернет:

СНИМКА: ТУК

Поздрави,

Иванов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говорим за тримерно моделиране, Google SketchUp има част от възможностите на AutoCAD, като в същото време е сравнително проста за работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За проектиране се ползва специализиран софтуер, с който се задават параметрите на материала, който ще се ползва.

Може би и нещо за рисуване, ще ти свърши работа.

Ако сам ги ковеш, ще ти е по-лесно със сканиращ софтуер, който с няколко снимки ти прави 3д модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това търся нещо за проектиране, с което ще се проектират дадени обекти с точните параметри, добавят дадените артукули кати (есове,връчета,формички и .... ).

Какво имаш впредвид като софтуер? Възможно ли е дадеш пример?

killchain - разгледах тази програмка мисля че няма да ми свърши работа, благодаря все пак за съдеиствието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друго имах предвид с 'параметри'.

Различните видове стомана, бетон, тухли и т.н. имат различни свойства, които трябва да се изчислят при проектиране.

Артикулите са отделни обекти, дори имидж формати може да са, добавят се към основната част.

Важно е и за какво го правиш, може да искаш да се гледа в сайт, за подобни неща си има софтуер.

Ти под 'точни параметри' разбираш мерките-дължина, ширина, цвят, а това не е от значение при създаването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това търся нещо за проектиране, с което ще се проектират дадени обекти с точните параметри, добавят дадените артукули кати (есове,връчета,формички и .... ).

...

А готов ли сте да дадете четирицифрена сума в долари за продукта. Искате възможности на професионален продукт за проектиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На него не му трябва нищо професионално.

http://www.daz3d.com/products/hexagon/hexagon-what-is-hexagon

Безплатна е, трябва само да се регистрираш в сайта, поддържа всичко, което ти е нужно.

Но даже и илюстратор на Адоб би ти свършил работа или друг векторен фотоедитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели имам впредив програма която да създам някъв проект който да го принтирам и покажа на клиента, вместо да му го чертая на лист. Да е по-лесно на клиента да си го представи като го види на снимка ( примера който дадох ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CorelDraw ти трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели имам впредив програма която да създам някъв проект който да го принтирам и покажа на клиента, вместо да му го чертая на лист. Да е по-лесно на клиента да си го представи като го види на снимка ( примера който дадох ).

http://www.ccg-bg.com/web/guest/home

пробвайте тази 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.