Премини към съдържанието
Kristina Iordanova

Инсталиране на приложения на таблет чрез PC

Препоръчан отговор

Здравейте. Ето какъв е проблема. Свързвам си таблета към компютъра посредством USB. Влизам в гугъл маркета през браузера на компа. Избирам си приложение. Цъкам инсталирай, приеми и ми изкарва съобщение "вашето приложение ще бъде инсталирано скоро". След това на компа ми показва, че това приложение е с отметка демек "инсталирано", като го избера също пише "инсталирано", само че никъде не го виждам в таблета ми. Пробвах с няколко приложения. Не става. Аз ли прая нещо грешно ? WI-Fi на таблета е изключен, искам да инсталирам приложенията директно от компа ми. Като дам на "моите приложения" там приложенията фигурират като инсталирани. Но на таблета не ги виждам.

Редактирано от Kristina Iordanova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо искате, да ги инсталирате от компютъра.? Включете "WI-FI" на таблета и теглете от него. Така правите двойна работа само.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма възможност за Wi-Fi връзка от настройките на таблета даваш,

че ще използваш интернет през USB-то на компютъра

Отваряш маркета от таблета и от там избираш да ти се инсталира. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами искам по простата причина, че не разполагам с WI-fi в момента. И къде са тези настройки ? До колкото знам няма такова нещо, чрез usb да ползваш интернета на компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто си пусни Wi-Fi връзката (ако имаш такава) и не се занимавай с глупости. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включваш таблета, към компютъра посредством "USB кабел"  , после цъкаш на интернет транзит , чакаш около 5/10 секунди и имаш интернет на таблета.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек нямам WI-fi в момента как да ти го обясня. Нямам рутер в момента, няма как да ползвам WI-fi.

Къде е това интернет транзит ?

Говорим за андроид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек нямам WI-fi в момента как да ти го обясня. Нямам рутер в момента, няма как да ползвам WI-fi.

Къде е това интернет транзит ?

Включвате "USB кабел/а" , към самия порт на компютъра. После включвате и таблета към "USB кабел/а" . След това Ви, излиза едно меню от най-доло избирате "Интернет транзит".!!! Ако случайно, нямате тази опция пробвайте с това.:!!!    ad hoc мрежа

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато инсталирате приложение от маркета, на таблета също трябва да имате интернет, защото през маркета можете да изберете приложението и устройството, на което да се инсталира. След като стартирате интернет на таблета избраните приложения ще се инсталират автоматично!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха мерси @Николай Димитров.

А до колкото до това

Включвате "USB кабел/а" , към самия порт на компютъра. После включвате и таблета към "USB кабел/а" . След това Ви, излиза едно меню от най-доло избирате "Интернет транзит".!!! Ако случайно, нямате тази опция пробвайте с това.:!!!    ad hoc мрежа

Нямам нито интернет транзит, нито пък от този гайд мога да направя нещо. Явно е много сложно като си свържеш кабела просто да имаш интернет.

нямам тази опция Set up an ad hoc (computer-to-computer) network

Защото е за WI-FI !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха мерси @Николай Димитров.

А до колкото до това

Нямам нито интернет транзит, нито пък от този гайд мога да направя нещо. Явно е много сложно като си свържеш кабела просто да имаш интернет.

Кажете, марка/модел на таблета.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо направо не си сваляш .apk файловете на приложенията за да си ги прехвърлиш директно от USB.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer Iconia Tab B1 Android 4.1.2

Пробвайте, вариант/а които каза колегата techmaniac. След това пишете какво е станало

Acer Iconia Tab B1 Android 4.1.2

Когато включите, усб кабела към таблета от падащото, меню какви настройки ви излизат.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо направо не си сваляш .apk файловете на приложенията за да си ги прехвърлиш директно от USB.

И от къде ще ги свали тези apk файлове, освен от някой нелегален маркет?...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами значи това да тегля апк файловете виждам, че също не може по нормален начин от google play, трябва да се тегли допълнителна добавка към Google chrome, която аз лично не мога да намеря.

А относно менюто - няма такова. Като го свържа към компа просто си изкарва иконката долу със зеленичката отметка като флашка все едно. Единственото, което мога да направя е "safely remove" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами значи това да тегля апк файловете виждам, че също не може по нормален начин от google play, трябва да се тегли допълнителна добавка към Google chrome, която аз лично не мога да намеря.

А относно менюто - няма такова. Като го свържа към компа просто си изкарва иконката долу със зеленичката отметка като флашка все едно. Единственото, което мога да направя е "safely remove" :)

Какво стана.? Решихте ли си проблема.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана.? Решихте ли си проблема.?

Не. Разглеждах и разни неща за Reversetethering но явно трябва и устройството да е руутнато. То дълга и широка стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли от къде, да хванете интернет за 2/3 мин.? Приятел/комшия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wondershare MobileGo for Android това ще ти помогне за целта.

Това хубаво ама, пак не ми инсталира приложениня. Пак ми изкарва "ще се инсталира скоро" и това е. Има ли опция тази програма да подава интернет към таблета ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моя интернета от USB връзката се пуска от НАСТРОЙКИ -> Кабелни и безжични мрежи -> Още... -> USB Internet

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моя интернета от USB връзката се пуска от НАСТРОЙКИ -> Кабелни и безжични мрежи -> Още... -> USB Internet

За съжаление нямам такава опция :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление нямам такава опция :(

Какви опции имате.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви опции имате.?

Значи на Settings > Whireless & networks > More ... > имам само това Airplane mode и VPN

Toва е, което имам, нямам USB Internet.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.