Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите , купих си следният плеар от техномаркет http://www.samsung.com/bg/consumer/tv-audio-video/home-theatre/home-theatre/HT-F4500/EN кадето ми казаха че чете бг субтитри , Тегля  от Замунда едно филмче  тегля и субтитрите слагам ги в папката на филма които е на външен ХДД . Пускам филмчето чете го няма проблеми но субтитрите излизат на англииски . В менюто на плеара има зададени 6 езика на които на 1-во място е англииският а на останалите 5 няма нищо празни са ! 

Моля пологнете или даите някаква идея !  Благодаря ви предварително за помоща ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в ръководството за потребители какво пише в раздела за гледане на филми и за субтитрите? Я прочетете внимателно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в ръководството за потребители какво пише в раздела за гледане на филми и за субтитрите? Я прочетете внимателно.

Няма опътване на бг а не съм много на ти с анг.   и в настроиките на субтитрите няма бг.е език всичко друго но не и бг . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ги търси в менюто, а след като пуснеш самия филм. Би следвало да имаш опции за избор на език на аудиото, формат на картината, език на субтитрите и още някои.

Аз съм с 3Д блурей плеър на LG и всичко това е налично. Имам и 2Д плеър на същата марка, а също и преки наблюдения върху модел на Sony. Не виждам причина Samsung  да го направят по-различно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ги търси в менюто, а след като пуснеш самия филм. Би следвало да имаш опции за избор на език на аудиото, формат на картината, език на субтитрите и още някои.

Аз съм с 3Д блурей плеър на LG и всичко това е налично. Имам и 2Д плеър на същата марка, а също и преки наблюдения върху модел на Sony. Не виждам причина Samsung  да го направят по-различно.

Да за същото меню говоря (след като пусна филма ) има наличен руски , пробвах с него но уви нестава ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този плейър може и да не чете субтитри от външен носител.А как стоят нещата с четенето от дискове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускам филмчето чете го няма проблеми но субтитрите излизат на англииски

Ай, стига бе :) тоя плеар да няма вграден преводач . Как така ще ги изкарва на английски :(  субтитрите или не тръгват или на йероглифи когато не са коректно разпознати , търси се вече таблица по упътването , ако не се лъжа 1251 . Вие прегледахте ли субтитрите / файла / на компютъра ? да не се окаже че са английски ?

Филма и субтитрите в папка и да са с еднакви имена - копи/пейст за по сигурно ,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...ако не се лъжа 1251...

Да, това го пропуснах, трябва да му се зададе 1251, за да чете кирилица.

Този плейър може и да не чете субтитри от външен носител.А как стоят нещата с четенето от дискове?

Поне по описание трябва да ги чете - http://www.technopolis.bg/b2c/details/31728/P11090502/Domashno-kino-BLU-RAY-SAMSUNG-HT-F4500/EN

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва че автора си е дръпнал английските субтитри и за това се получава - няма шанс бг суб .  да ги показва на английси :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да чете си , няма проблеми с дисковете ! 

На мен ми се струва че автора си е дръпнал английските субтитри и за това се получава - няма шанс бг суб .  да ги показва на английси :no-no:

Предварително прегледани на компа истеглени Български субтитри !   

Да, това го пропуснах, трябва да му се зададе 1251, за да чете кирилица 

А от каде да му го задам ?

П.С И в краина сметка си истеглих MKVMERGЕ и си вграждам буквичките за 10 мин и става наи добре без главоблъсканици !

Редактирано от Krasimir Petrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...А от каде да му го задам ?...

Все някъде трябва да има такава опция в менюто, пред теб е, не пред мен, огледай го внимателно. Вграждането си е решение, но не ти решава всички проблеми, я пробвай с ДВД филм с 5 езика, как ще избереш кирилицата?

Няма ли ръководство тази машинария?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от каде да му го задам ?

В самото дистанционно  имаш бутон за субтитри (sub), задържаш тоя бутон и задаваш кода 1251  :)

В менюто на плеара има зададени 6 езика на които на 1-во място е англииският а на останалите 5 няма нищо празни са ! 

Би трябвало да имаш 3 опции за езика, първият е за езика на менюто, второто е езика за субтитрите по принцип се избира на руски и третото е за езика на аудиото!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, а ако се промени името на файла на субтитрите да съвпада с името на филма няма ли да стане. Имах един dvd player на кучата марка Neo (докато не изгоря) който четеше .xvid файлове. За да изкара каквито и да е било букви от папката с филма трябваше да съвпадат имената: Например TheMatrix.avi и TheMatrix.srt трябваше да са файловете за да изкара буквите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.