Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

искам да ви попитам, към коя категория мога да пусна тема с android приложения? В смисъл, става дума за: правене на мобилна версия на уеб сайт (iphone, android) Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

искам да ви попитам, към коя категория мога да пусна тема с android приложения? В смисъл, става дума за: правене на мобилна версия на уеб сайт (iphone, android) Благодаря предварително.

Здравейте !

До колкото следя сайта и структурата на форума, мисля, че важи следния случай:

- Ако става дума за сайт, който ще се достъпва от браузъра на телефона, значи трябва да отиде в раздела за HTML/CSS/JavaScript

- Ако става дума за Native приложение, което ще се инсталира по телефоните, то за Андроид раздел обособен няма, но тъй като е Java-базирано, можете да ползвате раздела за Java. За iPhone (по-скоро Objective-C) също няма обособен раздел, така, че може да се ползва раздела "Други"

Това е по собствени наблюдения, затова може да изчакате евентуално някой по-запознат да потвърди или да ме поправи :) !

Поздрави !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По скоро трябва да си публикуваш темата в раздела на система с която е правен сайта(WordPress,Joomla,е107 или каквато е там).

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото. Мисля да изчакам още докато се включи някой модератор например, за да не получавам предупреждение. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, ами така зададен въпроса няма как да ти се отговори точно. Действай по усмотрение, а като видим крайният резултат, ако се налага, ще преместим темата. Не е нужно да се притесняваш толкова много, надали ще те накажем заради това. Все пак първо си попитал. А и някои теми едновременно може да са за два и повече раздела, не винаги границата е ясна. Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.