Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

galidbul

търсачката не работи!

Препоръчан отговор

Опитах се да намеря темата "Оптимизация на Windows XP" с автор Night_raven

Вижте какво стана: http://prikachi.com/images/616/6514616Q.jpg

Никаква надежда да я открия с търсачката, трябва да търся в собственото си съдържание моята тема, в която са ми дали линк към търсената и оттам да стигна до нея. само че като триете от персоналното съдържание темите по-стари от 1 г. на практика стават недостъпни с тая фалшива търсачка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не работи, тогава пък правиш така. Първия линк ти е темата която търсиш. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсачката имаше някакво ограничение тип "не показвай теми, по-стари от n години".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да е говорим и, че темата е закачена като важна в раздела и не ти трябва и търсачка, че да я намериш. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да е говорим и, че темата е закачена като важна в раздела и не ти трябва и търсачка, че да я намериш. Поздрави!

Мисля си, че пак ще има 20-30 теми, че нещо не му бачка...Или няма полза от четенето или не може да чете или по-вероятното, не е за него работа да прилага неправилно прочетеното......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

п.с. Аз как я намерих от 1-вия опит????? ЛИНК (мисля, че ще работи така...) Въведох да търси само "Оптимизация" и въведох името на автора, след като се знае... Мисля си, че по-скоро някой не знае как се работи с търсачки, защото мен до сега не ме подлъгвала никога...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

п.с. Аз как я намерих от 1-вия опит?????  

Ти си бързия Джо, как нема я намериш :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И отново някакъв проблем с търсачката... не връща никакви резултати при търсене на ССД или SSD ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И отново някакъв проблем с търсачката... не връща никакви резултати при търсене на ССД или SSD ...

По спомени трябва думата да е поне 4 символа или повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.