Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Опитах се да намеря темата "Оптимизация на Windows XP" с автор Night_raven

Вижте какво стана: http://prikachi.com/images/616/6514616Q.jpg

Никаква надежда да я открия с търсачката, трябва да търся в собственото си съдържание моята тема, в която са ми дали линк към търсената и оттам да стигна до нея. само че като триете от персоналното съдържание темите по-стари от 1 г. на практика стават недостъпни с тая фалшива търсачка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не работи, тогава пък правиш така. Първия линк ти е темата която търсиш. ;)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсачката имаше някакво ограничение тип "не показвай теми, по-стари от n години".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да е говорим и, че темата е закачена като важна в раздела и не ти трябва и търсачка, че да я намериш. Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да е говорим и, че темата е закачена като важна в раздела и не ти трябва и търсачка, че да я намериш. Поздрави!

Мисля си, че пак ще има 20-30 теми, че нещо не му бачка...Или няма полза от четенето или не може да чете или по-вероятното, не е за него работа да прилага неправилно прочетеното......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

п.с. Аз как я намерих от 1-вия опит????? ЛИНК (мисля, че ще работи така...) Въведох да търси само "Оптимизация" и въведох името на автора, след като се знае... Мисля си, че по-скоро някой не знае как се работи с търсачки, защото мен до сега не ме подлъгвала никога...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

п.с. Аз как я намерих от 1-вия опит?????  

Ти си бързия Джо, как нема я намериш :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И отново някакъв проблем с търсачката... не връща никакви резултати при търсене на ССД или SSD ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И отново някакъв проблем с търсачката... не връща никакви резултати при търсене на ССД или SSD ...

По спомени трябва думата да е поне 4 символа или повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.