Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Получих това на е-майла. Каква нова уловка е  Публикувано изображение
Проблем ли е, че отворих съобщението, но не съм натискал линка.

Поздравления!

"Lady19" изпрати 100 евро бонус за вас!

Използвайте го сега:    (следва линк)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е всякаква уловка. В повечето случаи е зловреден софтуер.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатен обяд няма!Най много да си навлечеш някой вирус! Аз например от папката СПАМ направо ги трия без да ги отварям!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е проблем стига да не следваш линка. Може обаче да е притеснително, ако си се регнал някъде и благодарение на това получаваш спам, щото кутията ти ще продължи да получава съобщения, но ако не забелязваш такова нещо, споко. И зависи от пощенската ти кутия къде е. Примерно, откакто Хотмейл стана Аутлук...нямам думи. Оставих поща, която бях ползвал десет и повече години. 

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засега няма нищо притеснително.По принцип не отварям такива E-Mail-и,на този кликнах  по инерция,но линка не съм отварял,защото никой няма да ми подари 100 евро току-така.Пощата е abv.bg, а аутлука наистина беше добра поща,но вече не я ползвам.Не съм се регвал скоро по съмнителни сайтове,имам регистрации по доста форуми.

Редактирано от hristo58 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tony Yordanova
      Здравейте, получих едно "Информационно съобщение" в панела на уведомленията, като го отворя излиза съобщение на странен език (Гугъл преводач го разпознава като албански). Мисля че е вирус, но не мога да го премахна от уведомленията. Някой знае ли как мога да го изтрия? Прилагам снимка на екрана.

• от miniboy
      Здравейте колеги,
      Постоянно ми се появява съобщение за това да рестартирам лаптопа, за да премахна проблема давам рестарт нищо не се променя и съобщението си седи там без никаква промяна. Мнения?
      http://imgur.com/Ip3vaTO
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер От няколко дни когато пускам компа ми излиза едно странно съобщение най отгоре пише power indicator и надолу има видеокарта и един кабел свързан към нея.Понеже съобщението е бая дълго ще ви прикача снимка за по лесно Снимката : http://prikachi.com/images.php?images/128/8259128n.jpgАко имате някакви допълнителни въпроси питайте понеже незнам каква информация да давам сега P.S. - В подписа ми е конфигурацията ако се интересувате коя е OC процесор,рам,видео и т.н. Мерси Предварително
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден Преди 10 минути когато станах пуснах компютъра и след като зареди ми излезе един балон/съобщение долу в лентата на задачите ... пишеше ми Windows Error
      Duplicate name exists on the network ! Как мога да разкарам това съобщение да спре да излиза и има ли няква опасност за системата
      Моля някой който знае нещо свързано с съобщението да пише !!! Мерси Предварително !!!
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет Значи одеве Windows-a ми даде една грешка.Пишеше ми : Windows-Virtual Memory Minimum Too Low и още няколко реда ето ви снимка : http://prikachi.com/images.php?images/991/7542991C.jpg
      Та въпроса ми е следния,има ли някъв проблем с рам паметта ми с 1GB DDR400 съм.
      Ако на някой му е излизало такава грешка или ако знае нещо за това странно съобщение моля да сподели мнение Мерси Предварително !!!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.