Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

hristo58

E-mail съобщение

Препоръчан отговор

Получих това на е-майла. Каква нова уловка е  Публикувано изображение
Проблем ли е, че отворих съобщението, но не съм натискал линка.

Поздравления!

"Lady19" изпрати 100 евро бонус за вас!

Използвайте го сега:    (следва линк)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е всякаква уловка. В повечето случаи е зловреден софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатен обяд няма!Най много да си навлечеш някой вирус! Аз например от папката СПАМ направо ги трия без да ги отварям!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е проблем стига да не следваш линка. Може обаче да е притеснително, ако си се регнал някъде и благодарение на това получаваш спам, щото кутията ти ще продължи да получава съобщения, но ако не забелязваш такова нещо, споко. И зависи от пощенската ти кутия къде е. Примерно, откакто Хотмейл стана Аутлук...нямам думи. Оставих поща, която бях ползвал десет и повече години. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засега няма нищо притеснително.По принцип не отварям такива E-Mail-и,на този кликнах  по инерция,но линка не съм отварял,защото никой няма да ми подари 100 евро току-така.Пощата е abv.bg, а аутлука наистина беше добра поща,но вече не я ползвам.Не съм се регвал скоро по съмнителни сайтове,имам регистрации по доста форуми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tony Yordanova
      Здравейте, получих едно "Информационно съобщение" в панела на уведомленията, като го отворя излиза съобщение на странен език (Гугъл преводач го разпознава като албански). Мисля че е вирус, но не мога да го премахна от уведомленията. Някой знае ли как мога да го изтрия? Прилагам снимка на екрана.

• от miniboy
      Здравейте колеги,
      Постоянно ми се появява съобщение за това да рестартирам лаптопа, за да премахна проблема давам рестарт нищо не се променя и съобщението си седи там без никаква промяна. Мнения?
      http://imgur.com/Ip3vaTO
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер От няколко дни когато пускам компа ми излиза едно странно съобщение най отгоре пише power indicator и надолу има видеокарта и един кабел свързан към нея.Понеже съобщението е бая дълго ще ви прикача снимка за по лесно Снимката : http://prikachi.com/images.php?images/128/8259128n.jpgАко имате някакви допълнителни въпроси питайте понеже незнам каква информация да давам сега P.S. - В подписа ми е конфигурацията ако се интересувате коя е OC процесор,рам,видео и т.н. Мерси Предварително
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден Преди 10 минути когато станах пуснах компютъра и след като зареди ми излезе един балон/съобщение долу в лентата на задачите ... пишеше ми Windows Error
      Duplicate name exists on the network ! Как мога да разкарам това съобщение да спре да излиза и има ли няква опасност за системата
      Моля някой който знае нещо свързано с съобщението да пише !!! Мерси Предварително !!!
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет Значи одеве Windows-a ми даде една грешка.Пишеше ми : Windows-Virtual Memory Minimum Too Low и още няколко реда ето ви снимка : http://prikachi.com/images.php?images/991/7542991C.jpg
      Та въпроса ми е следния,има ли някъв проблем с рам паметта ми с 1GB DDR400 съм.
      Ако на някой му е излизало такава грешка или ако знае нещо за това странно съобщение моля да сподели мнение Мерси Предварително !!!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.