Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Ще съм студент от тази година и имам нуждата от що годе бърз лаптоп,понеже си изкарвам пари от едни игри като най-главно(League of Legends) и съм се спрял на този лаптоп http://www.pcstore.bg/bg/laptop-lenovo-g780-17-3-i7-3612qm-2-1ghz.html Някой мнения за тази серия на Леново? Как ви се струва? Ако имате и други предложения ще е и още по-добре.

Редактирано от Valentin Genov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Ще съм студент от тази година и имам нуждата от що годе бърз лаптоп,понеже си изкарвам пари от едни игри като най-главни (League of Legends) и съм се спрял на този лаптоп http://www.pcstore.bg/bg/laptop-lenovo-g780-17-3-i7-3612qm-2-1ghz.html Някой мнения за тази серия на Леново? Какви се струва?

Не е кой знае какво с изключение на процесора. Освен това е с лъскав дисплей и 6 клетъчна батерия. Може да погледнеш и този модел, който е на цена около тази, която е посоченият от теб. Вярно, че е  по-начало с малко по-малко памет конфигуриран и малко по-малък твърд диск...Но е с матов дисплей, прилична видеокарта, 8 клетъчна батерия и гигабитов мрежови контролер, за разлика от този в модела на Леново, който в това отношение, все едно е от миналият век.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Ще съм студент от тази година и имам нуждата от що годе бърз лаптоп,понеже си изкарвам пари от едни игри като най-главно(League of Legends) и съм се спрял на този лаптоп http://www.pcstore.bg/bg/laptop-lenovo-g780-17-3-i7-3612qm-2-1ghz.html Някой мнения за тази серия на Леново? Как ви се струва? Ако имате и други предложения ще е и още по-добре.

До колкото знам G серията на Lenovo имаха проблем с охлаждането, който не знам дали оправиха при по новите модели. Какъв е максималният бюджет?

За около 1400 лева предлагам:

Acer V3-571G или HP ProBook

Малко над 1400 лева:

Acer V3-571G или Lenovo ThinkPad

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като излезе G780 нямаше автоматичен овърклок на процесора. Както и да се натоварва все на базовата честота стои. Може да има ревизия на Bios, която да оправя това. Моят съвет е да се избягват тези серии. Предложените Acer-и и HP-та са по-добър вариант

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP Probook-а по-горе изглежда доста добре.За сега май ще е той!Благодаря за бързите отговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак се препоръчва по възможност да го пробвате преди евентуалната покупка..Може и да се хареса, може и да не се хареса, от естетическа или тактилна "гледна" точка. Притежателите на скъпи машини, обикновено хора с дебели портфейли, често се отнасят с насмешка и презрение към машини, които са под 3-4К лв. и не са с метални корпуси от скъпи магнезиеви сплави или дуралуминий и нагризана ябълка за лого. Предложената от колегата машина на НР, всъщност е малкият модел от серията от която предлагам и аз, в смисъл че е с 15.6" екран, а не със 17", също така и дисплея е с по-ниска резолюция. Ако изискванията Ви са все пак за относително голям дисплей, в това отношение не знам дали ще Ви хареса. Но пък и двете машини бягат от пластмасата и разните по-евтини изпълнения от въглеродни нишки и други карбонови производни, към които от НР за доста дълъг период и в не малко серии, се придържаше преди време.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://ardes.bg/laptop/Lenovo+IdeaPad+Y500-50487,а този лаптоп къде би го сложил в сравнение с HP-то показано от теб и Леново-то от мен? Само се чудя за видео картата на HP-to защото е AMD,а аз не съм наясно с тях.Чувал съм и че загряват по-малко от nvidia,но не знам пак..то си е до конкретния модел..Та струва ли си да дам 100+- лв отгоре за y500?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.