Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте драги потребители,

не съм много на ясно с избора на аудиотехника за кола.Имам VW Polo 1.4 от 95 година (старо , ама по джоба - толкова ...) Въпроса ми към вас или по скоро молба е да ми помогнете да избера аудиотехника за колата ми , като бюджетът не надхвърля 300 лева. Не искам нещо маниашко и откачено , което да отлепя прозорците  а просто колкото се може по-добра музика за моята костенурка. На колата имам място на предните 2 врати (на корите) на задната кора и отпред на таблото за тонколони , а в багажника една бас-каса за по-силно усещане.Ако можете да ми сглобите нещо за около 250-300 лева ще съм ви много много благодарен , като някои неща може да ги предложите и 2-ра употреба , зависи , както прецените. Благодаря предварително , дано някой по-компетентен от мен ми помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам една празна кутия тука, кажете к'во да слагам вътре та да свири. Приготвил съм 10-20 лв. Как искаш да ти се отговори като нито си казал, трябва ли ти CD ? Качество ли търсиш ? Макар, че с този бюджет ще е трудно. Ако не се досещаш сам, 300лв за предна, задна линия и бас в багажника няма да стигнат за ново.  Какви са отворите на вратите за колони отпред ? Отзад оригиналните говорители ли са, или е изрязвана кората допълнително ? Пък и с този малък багажник, ще сложиш баса отзад и колата ще се напълни.  ;)  Дано като(ако) отговориш на зададените от мен въпроси някой колега ти помогне. Просто съм в настроение и те насочвам какво да разясниш на останалите четящи темата, за да имат стимул да ти отговорят в 1-2 поста, а не постоянно да те разпитват за неща, които трябва да си споменал още в първият си пост от темата. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.