Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Даниелл

Избор на аудио за VW Polo

Препоръчан отговор

Здравейте драги потребители,

не съм много на ясно с избора на аудиотехника за кола.Имам VW Polo 1.4 от 95 година (старо , ама по джоба - толкова ...) Въпроса ми към вас или по скоро молба е да ми помогнете да избера аудиотехника за колата ми , като бюджетът не надхвърля 300 лева. Не искам нещо маниашко и откачено , което да отлепя прозорците  а просто колкото се може по-добра музика за моята костенурка. На колата имам място на предните 2 врати (на корите) на задната кора и отпред на таблото за тонколони , а в багажника една бас-каса за по-силно усещане.Ако можете да ми сглобите нещо за около 250-300 лева ще съм ви много много благодарен , като някои неща може да ги предложите и 2-ра употреба , зависи , както прецените. Благодаря предварително , дано някой по-компетентен от мен ми помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам една празна кутия тука, кажете к'во да слагам вътре та да свири. Приготвил съм 10-20 лв. Как искаш да ти се отговори като нито си казал, трябва ли ти CD ? Качество ли търсиш ? Макар, че с този бюджет ще е трудно. Ако не се досещаш сам, 300лв за предна, задна линия и бас в багажника няма да стигнат за ново.  Какви са отворите на вратите за колони отпред ? Отзад оригиналните говорители ли са, или е изрязвана кората допълнително ? Пък и с този малък багажник, ще сложиш баса отзад и колата ще се напълни.  ;)  Дано като(ако) отговориш на зададените от мен въпроси някой колега ти помогне. Просто съм в настроение и те насочвам какво да разясниш на останалите четящи темата, за да имат стимул да ти отговорят в 1-2 поста, а не постоянно да те разпитват за неща, които трябва да си споменал още в първият си пост от темата. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.