Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

eskalibur_74

Какво е " Intel PRO network connections CD-ROM or floppy disk "

Препоръчан отговор

Здравейте 

Компа ми изписва след стартиране на ОС  " Intel PRO network connections CD-ROM or floppy disk " ,моля кажете какво е това  и ако е някакъв драйвер от къде да го изтегля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как ще ти помгне някой,като не си писал нито каква ти е операционната система,нито лаптоп ли е или настолен комп ?

това е драйвер за ланкарта  https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?DwnldID=8659

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не си дописал в съобщението ми се струва. За година и половина би трябвало да си научил, как да ни осведомиш във въведението с нужните данни, за да може да се окаже адекватна помощ.

Ако човека не пише от друга машина, явно няма проблем с достъпа до интернет и съответно контролера си работи, което при счупен драйвер не би било възможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предполагам това е вградената лан карта,а той може би има интернет през wi-fi.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е, но чакаме автора да вземе и да ни осведоми нещо по въпроса, иначе само ще "постим" напразно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е, но чакаме автора да вземе и да ни осведоми нещо по въпроса, иначе само ще "постим" напразно.

Извинявайте  за бързината с която съм писал и Ви искам помощта, но наистина писах от друг компютър.Операционната система е " ХР " и е настолен компютър с допълнителна " ЛАН " карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв резултат от изпълнението съвета на колегата? Защото се съмнявам. При Вас(ако сте изписали правилно и цялостно съобщението), явно става въпрос за проблем на вътрешна свързаност към устройство или контролер, не за интернет кънекция. Възможно е проблемен информационен кабел към такова или проблем с чипсета на дънната платка, а не просто счупен драйвер или регистър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв резултат от изпълнението съвета на колегата? Защото се съмнявам. При Вас(ако сте изписали правилно и цялостно съобщението), явно става въпрос за проблем на вътрешна свързаност към устройство или контролер, не за интернет кънекция. Възможно е проблемен информационен кабел към такова или проблем с чипсета на дънната платка, а не просто счупен драйвер или регистър.

Значи в "Свойства" на компа, "Хардуер" и т.н. никъде не ми дава че липсва драйвер , а само на "Network Adapter" има удивителна на " Ethernet Controller "  и не мога да разбера какво точно е това и какъв още драйвер му трябва !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи в "Свойства" на компа, "Хардуер" и т.н. никъде не ми дава че липсва драйвер , а само на "Network Adapter" има удивителна на " Ethernet Controller "  и не мога да разбера какво точно е това и какъв още драйвер му трябва !!!

Екранна снимка на прозореца на мениджъра на устройствата, след като кликнете двукратно, на иконката на устройството което е с удивителна в триъгълник с жълт фон, може ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.