Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

SSev_

Проблем с WiFi

Препоръчан отговор

Здравейте! От няколко седмици насам има следния проблем: Wireless networkа изобщо не ми го намира, само dialup и VPN. Доста неща опитах, но ефект нямаше. Някаквки идеи? Благодаря предварително. 

post-323445-0-61797700-1378881887_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варианти различни има.Липсващ драйвър за безжичната карта,забранена връзка в настройките или просто не е включена от бутона,ако е на лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте! От няколко седмици насам има следния проблем: Wireless networkа изобщо не ми го намира, само dialup и VPN. Доста неща опитах, но ефект нямаше. Някаквки идеи? Благодаря предварително. 

Погледни си девайс менажера! Пълен е с чуденки.И напиши какви неща си опитал. Кой знае какво си правил от форума, че да ти даде точен отговор.Оправи първо всичко що е в жълто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирайте си драйвер за безжичната карта.

Ако искате помощ по тази стъпка - точен модел на лаптопа и каква е Операционната Ви система. Без тези неща не можем да помогнем повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдейки по приложената картинка става въпрос за лаптоп DELL с OS Windows 7. Според мен безжичната карта си е инсталирана правилно. Възможно е просто бутончето да не е цъкнато. А това Mtel от къде се взе ? Да не би да си на интернет през флашка на Мтел ? Ако е така пробвай да махнеш флашката и да потърсих отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за отговорите. Тези неща ги бях направил, но не се оправяше. Вече всичко е ОК- отново приключения с драйвери на DELL. То е един тоя който ми дават за модела и лаптопа, па се оказва не баш тоя, па трябва да се търси друг, който го дава несъвместим и трябваше да си поиграя повече, за да си направя нещата. Всичко е наред вече. Мерси за отговорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.