Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

shevchenko123

Цени за различни услуги

Препоръчан отговор

Една фотографска група искат да предлагат услуга "граф. дизайнер" и се свързаха с мен. Та въпроса ми е какви би трябвало да са цените, като се имат предвид - годините ми и качеството на работа. На 17 съм, тук са част от изработките ми - www.facebook.com/TsvetanMitevBG. Надявам се да предложите някакви цени, които смятате за правилни и да се обосновите защо. (Ако си нямате никаква идея от цените в България(като мен), моля не коментирайте)

Лого - ???
Визитна картичка - ???
Лого и визитка - ???
Плакат - ??? 
Корица за книга - ??? 
Банер - ???
Брошура - ???
Меню - ??? 
Опаковка (За продукт) - ???
и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако съм разбрал правилно искат да работиш за тях да наемат непълнолетен за професионална работа...Въпросът е сложен. Първо трябва договор, за да не те прекарат, иначе като едното нищо ще изтървеш плащането от тяхна страна. Не можеш да работиш над 4 часа дневно, ако решиш да спазваш закона, не че някой ще дойде у вас да провери. Но цените зависят изключително от изискванията им и положеният труд, който може да се различава доста от това, което си направил и представяш във фейса...Пък и те няма да плащат по цени на дребно, вероятно ще обработваш доста прилични бройки изображения, а вероятно и клипове...Цените са най-различни (влизаш в сайтовете от търсенето и си правиш справката)все пак има конкуренция...Ето един пример:

Публикувано изображение   Обработка и публикуване на снимков материал Обработка и публикуване на снимков материал цена: 3.85 лв./ бр.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става дума за договори и подобни. Човек се свърза с студиото и те препращат към мен, парите се превеждат на студиото, а те ми дават 80% . Благодаря за мнението. Някой друг с идея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става дума за договори и подобни. Човек се свърза с студиото и те препращат към мен, парите се превеждат на студиото, а те ми дават 80% . Благодаря за мнението. Някой друг с идея?

Аха, ще дават, ей така без нищо черно на бяло, иди докажи че ти дължат нещо...Ше трябва да искаш да ти превеждат парите предварително :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От един град сме и сме кажи речи познати. Вече имаме 1 съвместен проект и всичко е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От един град сме и сме кажи речи познати. Вече имаме 1 съвместен проект и всичко е наред.

Е, това е по-друго нещо. Ами тогава, след като сте работили заедно би трябвало да си имаш представа и от техните разценки...Да знаеш и също колко са 80% от съответната цена в зависимост от това каква точно работа ще се върши. Ако си видял цитата в коментар №2, а също и си проверил на линковете от търсенето в Гугъл, към което съм насочил през линк,  сам ще си направиш изводите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разгледах ги и си направих преценка, все пак ми се искаше да чуя и друго мнение, но явно ще карам направо. Все пак по-важното е да се развивам, отколкото да печеля пари на моята възраст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.