Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
shevchenko123

Цени за различни услуги

Препоръчан отговор

Една фотографска група искат да предлагат услуга "граф. дизайнер" и се свързаха с мен. Та въпроса ми е какви би трябвало да са цените, като се имат предвид - годините ми и качеството на работа. На 17 съм, тук са част от изработките ми - www.facebook.com/TsvetanMitevBG. Надявам се да предложите някакви цени, които смятате за правилни и да се обосновите защо. (Ако си нямате никаква идея от цените в България(като мен), моля не коментирайте)

Лого - ???
Визитна картичка - ???
Лого и визитка - ???
Плакат - ??? 
Корица за книга - ??? 
Банер - ???
Брошура - ???
Меню - ??? 
Опаковка (За продукт) - ???
и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако съм разбрал правилно искат да работиш за тях да наемат непълнолетен за професионална работа...Въпросът е сложен. Първо трябва договор, за да не те прекарат, иначе като едното нищо ще изтървеш плащането от тяхна страна. Не можеш да работиш над 4 часа дневно, ако решиш да спазваш закона, не че някой ще дойде у вас да провери. Но цените зависят изключително от изискванията им и положеният труд, който може да се различава доста от това, което си направил и представяш във фейса...Пък и те няма да плащат по цени на дребно, вероятно ще обработваш доста прилични бройки изображения, а вероятно и клипове...Цените са най-различни (влизаш в сайтовете от търсенето и си правиш справката)все пак има конкуренция...Ето един пример:

Публикувано изображение   Обработка и публикуване на снимков материал Обработка и публикуване на снимков материал цена: 3.85 лв./ бр.
Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става дума за договори и подобни. Човек се свърза с студиото и те препращат към мен, парите се превеждат на студиото, а те ми дават 80% . Благодаря за мнението. Някой друг с идея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става дума за договори и подобни. Човек се свърза с студиото и те препращат към мен, парите се превеждат на студиото, а те ми дават 80% . Благодаря за мнението. Някой друг с идея?

Аха, ще дават, ей така без нищо черно на бяло, иди докажи че ти дължат нещо...Ше трябва да искаш да ти превеждат парите предварително :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От един град сме и сме кажи речи познати. Вече имаме 1 съвместен проект и всичко е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От един град сме и сме кажи речи познати. Вече имаме 1 съвместен проект и всичко е наред.

Е, това е по-друго нещо. Ами тогава, след като сте работили заедно би трябвало да си имаш представа и от техните разценки...Да знаеш и също колко са 80% от съответната цена в зависимост от това каква точно работа ще се върши. Ако си видял цитата в коментар №2, а също и си проверил на линковете от търсенето в Гугъл, към което съм насочил през линк,  сам ще си направиш изводите.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разгледах ги и си направих преценка, все пак ми се искаше да чуя и друго мнение, но явно ще карам направо. Все пак по-важното е да се развивам, отколкото да печеля пари на моята възраст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.