Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Expertn1

Избери си конфиграция

Препоръчан отговор

Здравейте, нов съм и се регистрирах преди малко, но чета форума и новините от Kaldata редовно, за това реших да си направя регистрация. Писна ми да гледам как някакви келеши се правят на интересни и губят времето на редовните потребители да публикуват всевъзможни конфигурации.

Ето защо реших да направя тази тема в която съм дал конфигурации с Intel за 500, 600, 700, 800, 900 и 1000лв. Не знам дали имам право да правя такава тема, като ново регистриран, но поне хората няма да се мъчат да пишат по 20 конфиг. на ден, а все който се интересува може да погледне в тази тема.

Надявам се, след време да се допълват с конфигурации за AMD, за по-големи бюджети, за специфични нужди, както и от различни магазини. Аз съм дал за конфигурациите до 700лв нещо като машина за интернет музика и филми, а за по-големите бюджети съм сложил и по-хубави видео карти, Просто засега съм направил това, а аз също ще допълвам. Надявам се тази тема да ви бъде полезна, както на питащите така и на тези, които ще облекча с писането на конфиг; всеки божи ден.

Направил съм статията приятно оформена, с картинка към количката (защото така ми изглежда по-красиво) и линк към нея.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки си има специфични изисквания а и цените пък и самия хардуер се мени. Та не се хаби с универсални теми които не вършат работа. Аз например не бих купил нито една от двете конфигурации при бюджет 600 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е безсмислена, хората питат тук защото имат специфични изисквания. Иначе щяха да си купят директно системи от фирми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че тези конфигурации спират да бъдат актуални при промени на цените. А те са чести :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, нов съм и се регистрирах преди малко, но чета форума и новините от Kaldata редовно, за това реших да си направя регистрация. Писна ми да гледам как някакви келеши се правят на интересни и губят времето на редовните потребители да публикуват всевъзможни конфигурации.

Ето защо реших да направя тази тема в която съм дал конфигурации с Intel за 500, 600, 700, 800, 900 и 1000лв. Не знам дали имам право да правя такава тема, като ново регистриран, но поне хората няма да се мъчат да пишат по 20 конфиг. на ден, а все който се интересува може да погледне в тази тема.

Надявам се, след време да се допълват с конфигурации за AMD, за по-големи бюджети, за специфични нужди, както и от различни магазини. Аз съм дал за конфигурациите до 700лв нещо като машина за интернет музика и филми, а за по-големите бюджети съм сложил и по-хубави видео карти, Просто засега съм направил това, а аз също ще допълвам. Надявам се тази тема да ви бъде полезна, както на питащите така и на тези, които ще облекча с писането на конфиг; всеки божи ден.

Направил съм статията приятно оформена, с картинка към количката (защото така ми изглежда по-красиво) и линк към нея.

Публикувано изображение

Дано никой не се излъже, като вземе DDR3 картата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ако беше така потребителите нямаше да се регистрират във форума и да питат, а направо щяха да се пуснат на първата система в най-близката бакалия. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ако беше така потребителите нямаше да се регистрират във форума и да питат, а направо щяха да се пуснат на първата система в най-близката бакалия. ;)

То като гледам, има по-голяма вероятност истинските копувачи да утидат в близката бакалия, отколкото да питат тук. Аз от 3-4 страници назад не съм видял тема на която да е приложено доказателство, че е купена, ама айде.

Идеята ми беше друга, да се направи една тема, която да бъде обновявана и да има просто конфигурации насочени към потребителя без специфични нужди. Защото макар и да има такива конфиг, които могат да се купят директно от магазините, то често им се слага висока цена, и тези предложения тук примерно за 600лв, в магазина ще струват 750лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То като гледам, има по-голяма вероятност истинските копувачи да утидат в близката бакалия, отколкото да питат тук. Аз от 3-4 страници назад не съм видял тема на която да е приложено доказателство, че е купена, ама айде.

Идеята ми беше друга, да се направи една тема, която да бъде обновявана и да има просто конфигурации насочени към потребителя без специфични нужди. Защото макар и да има такива конфиг, които могат да се купят директно от магазините, то често им се слага висока цена, и тези предложения тук примерно за 600лв, в магазина ще струват 750лв.

Това дали ще купи от предложените във форума системи или пък от бакалията е изцяло решение на автора, а и смятам че е в негов ущърб защото повечето от конфигурациите, които се предлагат там са асемблирани с остарели и залежали по складовете части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потребителите без специфични нужди четат в други раздели, или въобще не влизат в този сайт,  говорят директно с енергийните разуми, а техниката си я купуват заедно със салама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от 3-4 страници назад не съм видял тема на която да е приложено доказателство, че е купена, ама айде.

На кой и защо, "доказателствата", разбира се? 

Хората, които се съмняват в другите, значи и те не са сигурни в себе си!

Аз лично съм предложил много, ама изключително много конфигурации, било то дори и офис такива. От лаптоп, до таблет. Както и много други предложения, относно ИТ сферата. Вярно, имало е случаи и на лично съобщение потребителите да са ми писали. Преди да съм консултирал с каквото и да било, който и да е, съм казвал изрично, че ще е добре да се запише една тема, в която да се коментира, кое би било добре за изискванията на даден автор. Така, че се е стигало и до доказателства, много кратно пъти, пращали снимки и така нататък. А дори и поддържам връзка с много от потребители във този форум. Казал съм им, когато имат проблем, да пишат, даже и за софтуерни решения. Но все пак зависи де, има всякакви хора, които си правят и пишат каквото си искат, без да се вслушват в съветите. А и много от "нас", не дават от себе си, за да докажат, кое и защо си заслужава самата покупка. Пускат се предложения, без да има някаква конкретна причина, поради която да се помисли върху нещата. Разбирайте, без никакво обосновано мнение. Така, че как ще стане тази работа, като се пускат предложения и объркват потребителите, до такава степен, че да си правят шега с “нас“. Има над 67% мнения, които не помагат на авторите да изберат, както и другите 29% от постовете са придружени с по две изречения. А за останалите 4% вероятно сте се досетили, какво искам да кажа. 

Но какво ли се разписах толкова. И как да няма нито едно "доказателство", че не е закупена поне една конфигурация? Аз точно на четвъртата страница виждам едно такова. Ето: Цък

Доста разбрано момче, от две приказки и си взе страхотна конфигурация, според изискванията му, които аз лично изисках от него да напише.

Публикувано изображение

Така, че както capnemo каза, темата е безсмислена, от която и да е погледнато реално точка. Не, че мисля много негативно, но ще е хубаво да я заключат тази тема. А, и за "доказателства“, прегледайте още каквото не сте прочели, защото има такива. Повече няма какво да кажа

Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е вярно,че никой не си купува конфигурации предложени от форума.Тази седмица аз отворих две теми...едната е за ъпгрейд на настолен компютър, а другата за чисто нова конфигурация.Като видяха,че съм отворил 2 теми за една седмица веднага ми изскочиха разбирачи като Phenom98,че темата ми е била фейк.Истината обаче изобщо не беше така...Конфигурацията за ъпгрейд беше за мене,защото ми забиваше компа даже и във фейса...а новата конфигурация беше за братовчедка ми,защото и грамнала лаптопа и искат 1 камион пари да я оправят. И аз им казах вместо да купят лаптоп по изгодно е да си направим конфигурация.В четвъртък поръчахме от никем днес в 11 часа пристигна.Купих конфигурацията предложена от naruto.Така,че не скачайте на хората които търсят мнения...хората нямат пари и искат да си купят най-изгодното за най-малко пари...а и да имат пари не всеки разбира от компютри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.