Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да ми дадете предложения за копютър, който да е геймърски - да вървят игри като:Tomb Raider,Assassin's Creed III,Far Cry 3 или Crysis 3, тоест искам комп главно за игри. Искам да е около 700 лв. Насочил съм се към готова конфигурация, но искам вашето мнение как ще се получи по-добре с готова или не. Предлагайте компютри и конфигураций, които смятате за добри за тези игри и подобни на тях.

Редактирано от roked1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ми дадете предложения за копютър, който да е геймърски - да вървят игри като:Tomb Raider,Assassin's Creed III,Far Cry 3 или Crysis 3, тоест искам комп главно за игри. Искам да е около 700 лв. Насочил съм се към готова конфигурация, но искам вашето мнение как ще се получи по-добре с готова или не. Предлагайте компютри и конфигураций, които смятате за добри за тези игри и подобни на тях.

За толкова пари, само ще вървят.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам предвид да дадете един добър компютър или конфигурация за около 700 лв. дори да не вървят точно тези игри, но поне предходните им серий

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CM K280 W/ELITE 500W  Spire Silent with Controller SP12025S3H3/4-PCI  500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB  4GB DDR3 1600 A-DATA  SAPPHIRE HD7730 1G GDDR5 BULK  GB B75M-D3V /B75/LGA1155  I3-3240 3.4GHZ/3MB/LGA1155/BOX  ASUS DRW-24B5ST/SATA/BLACK    Обща стойност - 715.30 лв. с ДДС   Ако не ви трябва записвачка цената ще бъде 688лв.!   П.П. Темата е в грешен раздел! Би трябвало да е тук: нови-конфигурации-и-части-въпроси-препоръки-и-м/   Поздрави!

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледай тази тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо с 7790 с която изброените от вас игри ще вървят прилично:
BB код:
GB GA-F2A55-DS3 A55 FM2
500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB
ATHLON X4 750K /BOX/FM2
4GB DDR3 1600 A-DATA
DANDY F4 /LCD/NO PSU /BLACK
NJOY 400WGX 400W Passive PFC
PowerColor TurboDuo HD7790 1GB GDDR5 OC

Обща стойност - 716.74 лв. с ДДС
Линк:
http://nikem-bg.net/cart/47462p1r1001847p1r47525p1r45925p1r45180p1r1038p1r49356p1rf.html

Ето тук същия процесор, но с по-слабата карта 7770, като с 7790 очаквай около 10 кадъра повече, а може и повече да са :

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да питам дали картата :Nvidia gt630  ще може да потдържа тези игри.

Вместо постоянно да питаш,по-добре вземи кажи за тези 700лв. само PC ли искаш,или PC + Монитор?

И остави тези готови конфигурации!!!

п.п. Тази видео карта не е много подходяща за тези игри :)

Редактирано от Костадин_91 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много въпроси и още повече неясноти.

Имате ли стари части от компютър,които да могат да се ползват на този етап? Става дума за кутия,хард,евентуално захранване.

Не вземайте готови конфигурации.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само компютър, без монитор, но немога да го зглобя сам.

Значи,колегите по-горе вече са ви предложили частите.Ако ги поръчате,ще поискате да ви ги сглобят от магазина.Безплатно е.Имайте в предвид,че ще ви трябват пари са доставката,едни 20-30 лв.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази е добра:

GB GA-F2A55-DS3 A55 FM2 500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB ATHLON X4 750K /BOX/FM2 4GB DDR3 1600 A-DATA DANDY F4 /LCD/NO PSU /BLACK NJOY 400WGX 400W Passive PFC PowerColor TurboDuo HD7790 1GB ,

но се питам дали захранването ще стане защото картата иска 500W.

Аз мога да го зглубя, но при инсталацията на драварите и линдолса се притеснявам да не збъркам нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само компютър, без монитор, но немога да го зглобя сам.

Съветвам те първо да посетиш някой друг урок по български.

Аз мога да го зглубя, но при инсталацията на драварите и линдолса се притеснявам да не збъркам нещо.

Последно, можеш или не можеш да го сглобиш?  :lol6:  :lol6:  :lol6:

Редактирано от Туинг-off (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрито. 

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох мога да го сглобя, но проблема е, че разбрах, че е нужно настройване на биоса.При тези настройки се съмнявам, че ще объркам нещо. А и ви попитах при тази конфигурация, която ми хареса най-много дали не трябва по-добро захранване http://nikem-bg.net/cart/47462p1r1001847p1r47525p1r45925p1r45180p1r1038p1r49356p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох мога да го сглобя, но проблема е, че разбрах, че е нужно настройване на биоса.При тези настройки се съмнявам, че ще объркам нещо. А и ви попитах при тази конфигурация, която ми хареса най-много дали не трябва по-добро захранване http://nikem-bg.net/cart/47462p1r1001847p1r47525p1r45925p1r45180p1r1038p1r49356p1rf.html

Ето ви колко харчи картата,като чисти ватове.Вие сам си преведете....

Measured power consumption - single card

• System in IDLE = 118W
  • System Wattage with GPU in FULL Stress = 194W
  • Difference (GPU load) = 76W
  • Add average IDLE wattage ~10W
  • Subjective obtained GPU power consumption = ~ 86 Watts

А какво точно ви притеснява в настройването на БИОС ? и за това има нагледни клипове в тубата....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не греша след като дадеш "Load Optimised Settings" автоматично прави настройките.

ПП: Смени това захранване с PSU CHIEFTEC A-135 400W APS-400SNJOY 450RGE 450W Active PFC за 20 лева това пасивно захранване... WGX... не ми изглежда добре с външно видео.

Редактирано от Mr. BeaN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така остана само монитора : LG или Philips LG :http://www.emag.bg/m...b/pd/EWHFNBBBM/ Philips:http://www.emag.bg/m...0/pd/EYX8NBBBM/ или ми предложете някакъв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари са все смотани та дори нямат цифров вход. Най-евтиният които става за нещо е - BenQ GW2260M. Ако не бързаш изчакай да го пуснат на промоция.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MSI FM2-A55M-E33, socket FM2

AMD Athlon II X4 750K, 3400MHz, 4MB, socket FM2, Black Edition

Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM HyperX Blu

Seagate Barracuda 500GB, 7200 об./мин, 16MB, SATA3

MSI ATI Radeon R7790 OC, 2048MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E

Cooler Master GX Bronze, 450W

RAIDMAX Hurricane 2

Общо 725лв. с безплатна доставка!

Насочи се на предложения от наруто модел монитор ,не помня кой точно модел беше но с 15% намаление цената е 180лв. , добра цена и получаваш по-добра картина от тази на моделите които си харесал!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за цялата помощ, компютъра и монитора пристигат днес. Монитора е benQ -то, а конфигурацията е на Just Human само кутията и захранването са сменени. Кутията я нямаше в наличност, а захранването избрах по-добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така нов проблем, за да не отварям нова тема ще задам въпроса тук. Взех си USB warless, за да имам интернет и на другия ми компютър. И тук идва проблема: иска да цъкна WPS копчето на рутера,

но моя е малко стар и няма такова, какво да направя?

Проблема е оправен разръчках се малко и тръгна нета :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така нов проблем, за да не отварям нова тема ще задам въпроса тук. Взех си USB warless, за да имам интернет и на другия ми компютър. И тук идва проблема: иска да цъкна WPS копчето на рутера,

но моя е малко стар и няма такова, какво да направя?

Проблема е оправен разръчках се малко и тръгна нета :Д

инсталирай драйвера на warless

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.