Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

M2=5

SATA II on a SATA III system

Препоръчан отговор

Здравейте,поръчах си дъно което подържа SATA III,а аз си имам един хард който е SATA II,ще може ли да го ползвам или не е съвместимо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,поръчах си дъно което подържа SATA III,а аз си имам един хард който е SATA II,ще може ли да го ползвам или не е съвместимо?

Всеки месец някой поне 1 път да пусне такава тема със същия въпрос. Та вземте потърсете в търсачката селдващия път :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите!

Всеки месец някой поне 1 път да пусне такава тема със същия въпрос. Та вземте потърсете в търсачката селдващия път :)

Което само показва колко много сме хората които не разбираме......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.